Welkom in Parkstad’s parallelle universum, kijk lees en verbaas u

Dimario van zijn weblog Di Mario.info stuurde me een mail met foto’s die zijn Moeke genomen heeft. Zij was tijdens de grote stoomstoring in Leeuwarden en zag daar het gecamoufleerde Utility-huisje aan de Snekertrekweg in Leeuwarden. Dat aan de ene zijde een trafohuisje zit is wel duidelijk, maar ik heb het donkerblonde vermoeden dat de andere zijde van het gebouw gebruikt wordt voor de distributie van aardgas. Het zijn in ieder geval geweldige Murals, maar goed het verhaal van Dimario:
Sjoerd,
Mijn moeke had te maken met een elektriciteitsstoring in Leeuwarden. Ze had niets geks gedaan hoor, Maar daarom ging de brug niet meer open dus kon de boot waarop ze zat niet verder. En toen zag ze dit huisje. Ik denk dat het een trafohuisje is, maar anders is hij misschien wel mooi voor de beschildering, je moet maar kijken.
Love as Always, Dimario
Onderstaande afbeeldingen zijn aanklikbaar
bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Die Moeke van Di Mario let duidelijk goed op als ze onderweg is, zelfs op de boot
Wat een lief berichtje van hem en leuk dat zelfs zijn moeder aan je denkt.
Een mooi utiliteiten huisje, we boffen maar met Moeke en de stroom storing.
In België was een vergelijkbaar ongeluk met een hijskraan. Hans
@ In een serre is het goed vertoeven.
Grappig. Heel Nederland denkt bij trafohuisjes en murals aan jou! Mooi deze beschildering!
De afbeeldingen op de eerste foto vind ik het mooist.
Een origineel verhaal van Dimario zijn moeke. Mooie mural
Die moeke van me houdt ons wel bezig zo. Maar dat is leuk. Ik vind het wel bijzonder dat ze zoveel tegenkomt.
Love As always
Dimario
Via een stroomstoring naar een trafohuisje leuker kun je het toch niet maken … ’t Is even speuren maar de schicht zit er wel.
Dat zijn inderdaad prachtige murals, die het trafohuisje mooi laten opvallen..
Ha Sjoerd, dit is wel een hele bijzondere.
Ik vind het zo leuk, dat heel veel kunstenaars zich toeleggen op het verfraaien van trafohuisjes, muren onder een viaduct e.d.
Het maakt alles een stuk levendiger!
Groetjes van Marlou
Ik vind de murals geweldig. Vooral de tekening met de vissen is geweldig. Het heeft gewoon zo moeten zijn, die stroomstoring.
Toffe schilderingen!
Lie(f)s.
mogge Sjoerd
zeker mooie schilderijen op het huisje , maar wat Zon-nebloem al noemende geen herkenbare markeringen van een transformatorhuisje
geniet de dag
De bliksemschicht staat boven de grote vis links onder.
Opvallend is het. Maakt het meteen een stukje mooier.
Een onaanzienlijk gebouwtje wordt er erg aantrekkelijk van!
ja een deur met een bliksemschicht of wat is het? zie ik niet, maar de mural is heel mooi
maakt het eigenlijk ook iets uit, als het mooi is
Een @->- voor je.