Als ik naar dit plaatje krijg heb ik tegenstrijdige gevoelen, ik zie er ook een aantal tegenstellingen in:
Kleur versus Zwart/wit
In versus uit
erop of eronder
Er borrelt dan iets in mij, ik kan me er kwaad om maken, ik weet dat het geen zin heeft, waarom degene die dit blikje hier neerzette dat niet gewoon in die vuilnisbak doet. Overigens ben ik er langs gelopen en heb het laten staan, alleen al om te kijken of anderen ook die gevoelens erbij krijgen.
click to see the pictures big
bVision.nl een Parkstad Limburg blog uit Hoensbroek
Ik ben dus gelukkig niet de enige die dit soort vragen heeft als ik zoiets zie
Als een flinke windvlaag het blikje even later op straat heeft geblazen, ben jij nu wel medeverantwoordelijk natuurlijk … 😉
Inderdaad een plaatje om eens over na te denken.
Het waarom iets zo is, daarom vind ik het puzzelen van het verleden ook zo leuk. Hans
Het is heel moeilijk het blikje in de vuilnisbak te gooien, daar is de gemiddelde neanderthaler niet toe in staat.
Je moet hier maar eens langs de Maas lopen, …. en als je er iets van durft te zeggen…..
Fijne week.
Ik vind regelmatig van alles dat naast de vuilnisbakken gegooid werd.
Leuke foto.
Door alle tegenstellingen vind ik het een mooie foto.
Al deel ik de ergernis met jou.
Opgeruimde groet,
Ik had het er ook ingegooid en zachtjes ‘eikel’ gezegd.
Interessante foto. Bij de een wekt het irritatie of misschien wel milde agressie en de ander ziet er echt niks kwaads in en haalt de schouders op. Het gaat niet om dat ene blikje, het gaat om de provocatie.
Ik wel. En heel toevallig heb ik een map met allemaal foto’s van achtergelaten flessen, zomaar op straat. Die wil ik nog een keer plaatsen.
Ik had het dan weer wel in de vuilnisbak gegooid. Als iedereen het laat staan, verdwijnt het uiteindelijk op straat.
Tja, kwaad maken heeft geen zin, gooi het er maar gewoon in, dan gaat het blikje zeker niet meer rollen over de straat…!
Misschien was de vuilnisbak vol toen hij het blikje erop zette.
Love As always
Di mario
Misschien omdat het rood zo mooi afstak….?? Maar hethoort er in natuurlijk!
Goede morgen Sjoerd. Ja waarom hebben ze het er niet in gegooid, vraag je je dan af. Zat er wel een bodem in die vuilnisbak? Want zo niet, dan begrijp ik het wel.
Hoe dan ook het heeft jou wel een mooie foto opgeleverd.
Ik wens je een fijne dinsdag toe.
ja, de vuilbak is zelfs leeg, dat blikje ging er nog gerust in
Maar iedereen denkt niet zo hoor
spijtig eigenlijk
Een @->- voor jou.