bVision, de naakte waarheid, met af en toe een korreltje zout
Update:
Naar aanleiding van de commentaren van sommige mensen heb ik in overleg besloten om een iets andere weg te bewandelen om toch een dagelijkse blog te kunnen maken, mede doordat ik een voorraad aan trafohuisjes en auto’s heb gekregen kan ik deze een tijd vooruit maken, dat doe ik dan in het weekend. Daarnaast kan ik wekelijks een AI plaatje inzetten, zoals vandaag. Daar heb ik een hele voorraad van. Af en toe wat huiswerk laten zien van het klussen, kwestie van een foto maken. En als het echt niet gaat, dan slaan we af en toe een dagje over, dat zal dan de woensdag of de vrijdag zijn. Maar als het niet hoeft doe ik dat niet.
Nu even over Artificial Intelligence in beeldbewerkingen. Soms speelt een gedachte mee in het maken van een AI beeld. Zo had Hans Bank van het weblog Logbankje een plaatje voor me uitgezocht, Blossom Lady, van Shocking Blue. Blauw mocht even niet van een van mijn lezers, dan maar rood/oranje. Het maken van deze afbeelding zit in de eenvoud.
Na het voorbereiden van enkele blogs voor deze week en wat andere administratieve werkzaamheden had ik even rust nodig, Dat krijg ik door me even te concentreren op het doen van wat leuks, zoals het inzetten van AI bij het maken van een plaatje. Blossom Lady, de dame met de omschrijving had ik al, ze was alleen te complex voor dit doel en had een verkeerde kleur. Dan is het de kunst om met wat eenvoudige ingrepen wat te tunen om er een Blossom Lady van te maken.
Ze zou zo mee kunnen op een praalwagen bij een bloesemtocht. Toch…
Foto: AI-Art ©bVision.nl
Titel: Blossom Lady
programma: Nightcafé studio
bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Lekker fleurig
Mooi plaatje, daar was vroeger een kunstenaar/illustrator vast een dag mee bezig.
Ik weet niet hoe AI werkt, maar jouw werk vind ik prachtig.
Je merkt het Sjoerd, je bent onmisbaar.
De AI plaatjes zijn wel mooi om te maken.
Deze Blossom Lady heeft wel mijn voorkeur, mooie warme kleuren. Hans
Ot. Je verzoekje ligt op het log Bankje voor de volgende show.
De shows staan allemaal op: https://logbankje.nl
Prachtig gedaan, je wordt een meester hierin.
Maar hoofdzaak is natuurlijk dat je vooral doet wat je zélf prettig vindt. Je kunt gewoon niet altijd met iederéén rekening houden.. Maar deze dame is prachtig.
Mooie plaat, Sjoerd, maar wat zonde van die lopers … 😉
Ik leer ook nog bij op Nightcafé. Je hebt daar een mooie dame gecreëerd.
Ook voor mij is het een raadsel hoe je het voor elkaar bokst. Maar deze vind ik gewoon mooi.
Ik vind haar prachtig. Je bent er goed gedreven in.
Love as always
Dimario
Zeer geslaagd!
ik heb mijn zoon wat uitleg gevraagd hierover, en hij heeft me geholpen, ik heb er ook al een paar prenten mee gemaakt, maar het is niet wat ik wil, dus ik ga nog ff oefenen
Jou prenten zijn wel mooi
Een @->- voor U.
Volgende week staat wat uitleg klaar hoe je zoiets doet.
Het is mij ook een raadsel hoe dit werkt maar leuk om via jou de moderne technieken te leren kennen.