Veranderen is het anders maken dan het was, verbeteren is het goede van het oude meenemen naar het nieuwe. Veranderen is niet altijd verbeteren.
Na eerst de hele woonkamer te hebben opgeknapt zijn nu nog wat grote plannen die worden uitgevoerd. Op de foto is te zien dat er op een stukje nog geen plinten zitten, daar stond de bank en we gisteren de overtollig meubels, o.a. onze grote lounchebank naar onderen in de garage hebben gebracht voor transport naar de kringloopwinkel. De plinten maak ik vandaag, en de meubels komen en in de loop van de week. daarnaast mogen we ook nog een paar grote meubelstukken in elkaar zetten. Daarna is de kamer dan ook helemaal klaar. jammer dat ik er een bloguitje voor moest laten schieten, maar ik kon er ook niet mijn vrouw mee opzadelen. Werk aan de winkel, daarna is het echt voorlopig gedaan en gaan we genieten.

bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Ik lees ongeveer 20 jaar bij je, maar als ik me niet vergis heb ik onderstaande tekst of iets met dezelfde inhoud al vaker gelezen 🙂
“daarna is het echt voorlopig gedaan en gaan we genieten.”
Zo is het Sjoerd, je kunt je vrouw niet opschepen met het klussen.
De ervaring is dat je er weer iets moois van ga maken. Hans
Ot. Ik heb mijn mengpaneel gerepareerd, maar loop nu al de hele dag met pijn.
Je verzoekje ligt op het log Bankje voor de volgende show.
De shows staan allemaal op: https://logbankje.nl
Sterkte Sjoerd, we zullen aan je denken woensdag.
Maarrrrrr, na gedane arbeid is het goed rusten!
Jullie blijven maar bezig! Gelukkig hier nooit van die ingrijpende veranderingen. Succes!
Wanneer alles klaar is zo als je het wilt hebben, samen lekker gaan zitten en van al dat gedane werk genieten.
De laatste loodjes, zet ‘m op!
Dat wordt achteraf mooi. Nu nog even doorzetten.
Nog even doorbijten dan maar. Succes
Hoi Sjoerd, sorry, dat ik er zo’n zooitje van maak in de reactieruimte.
Ik geloof, dat het me nu gelukt is… Met mijn eigen naam dan…
Groetjes en succes met de verbouwing!!
Veel ‘werk’genot wens ik je, en nadien vollen bak genieten!
Lie(f)s.
Dag Sjoerd… het reageren gaat niet zo makkelijk…
Oh ja… groetjes van Marlou
Hoe krijg ik gewoon mijn naam in plaats van… perfectly7024cea1ed
???
Jij bent goed bezig daar in huis. Wat een werk allemaal.
Love as always
Dimario
Werk ze Sjoerd!
Troost je, ook hier staan nog een paar klussen te wachten dit voorjaar. Maar dan zitten jullie al lekker geïnstalleerd.
Je hebt toch behoorlijk wat afgeklust in huis de laatste jaren heb ik het idee. Nu mag je er wel van genieten ja.
mogge Sjoerd
uitje laten schieten , deze klus was niet uit testellen
je hebt er wat werk aan , maar straks is het genieten
geniet de dag
Ach, ik zie je dus niet. Hopelijk een volgende keer. Veel succes met alles.
je doet dat idd met zijn tweetjes, dat is bij mij ook zo
fijn vooruitzicht!
Een @->- voor je.
Wat zal je voldaan en tevreden zijn als de klus geklaard is en de nieuwe meubels staan. Succes deze week!
Ja jammer, Sjoerd. Maar zo gaat het soms. Ik hoop dat alles goed verloopt deze week