Westbroek, Utrecht
De naakte waarheid met een flinke schep zout

Op een zonnig dag reed Karel van zijn weblog fietszwerver met zijn fiets door Westbroek en vond daar aan de Wellferweg dit trafohuisje aan alle kanten ongeven door slootjes en alleen bereikbaar via een kleine vlonder vanaf de wegzijde. Westbroek is een dorp en voormalige gemeente in de gemeente De Bilt, in de Nederlandse provincie Utrecht. Het dorp is gelegen in een landelijk gebied ten noorden van de stad Utrecht en ten westen van Maartensdijk.
Onderstaande afbeeldingen zijn aanklikbaar
bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Karel is onderhand zeker je beste vriend? Wat een trouwe leverancier! Een fraai huisje, mooi hoog. Dat hekje ervoor is fantastisch.
Lijkt wel of er een vliering bovenop zit
Wat Jan zegt, eenvoudig en hoog! Best bijzonder.
Het staat daar gewoon mooi te zijn.
de hoogte valt me hier het meest op Sjoerd
groeten
En veilig weggestopt voor de graffiti spuiter.
Ha Sjoerd, nou… dan heb je een goeie aan Karel: die komt nog eens ergens.
Ik ga ook voor je kijken…
Groetjes van Marlou
Heel mooi en strak. Eentje voor bij de ondertussen oneindige verzameling.
Bijzonder bouwwerkje, smal en hoog, zo zien we ze niet zo vaak.
Het is wel een hoog huisje, wat zou daar de reden voor zijn vraag ik me dan af. Heb je al eens geteld hoeveel huisjes je al verzameld hebt? Het zijn er al aardig veel. Fijne dinsdag gewenst.
Mooi hoor! Karel weet ze altijd te vinden.
Keurig, en ’t staat daar leuk.
Lie(f)s.
Ook dit is weer een spannend huisje. Goed gevonden.
Toch wel weer een bijzondere. Fietsend kun je heel veel zien.
Love As Always
Dimario
mogge Sjoerd
ja het is daar mooi fietsen net ten noorden van Utrecht tussen zeg de A27 en de Vecht , op de smalle wegen is het goed opletten met al het snelle verkeer
geniet de dag
Ik mag wel zeggen dat Karel mooie trafohuisjes tegen komt tijdens zijn tripjes.
Dit is weer een school voorbeeld van een goed onderhouden trafohuisje. Hans
@ staat online, sorry
Op de een of andere manier kloppen de verhoudingen van dit huisje niet helemaal, vind ik. Maar wel netjes schoon.
@ inderdaad Sjoerd, men verkoopt de kamp als historische panden, nou de meest zijn onherkenbaar verminkt.
dat heeft ie weer goed gezien
het is een kleine maar een mooie
Een @->- voor je.