Welkom in Parkstad’s parallelle universum, kijk lees en verbaas u

Midden in het prachtige Geuldal in Houthem St. Gerlach ligt de Kindervallei. Dit gebouw is in 2007 gebouwd naar een ontwerp van de befaamde Oostenrijkse kunstenaar Friedensreich Hundertwasser. De Kindervallei is een vakantiehuis van het Ronald McDonald Kinderfonds, bestemd voor gezinnen met een zorgintensief kind. Eind vorige week ben ik er eens gaan kijken, ik werd er stil van. Uiteraard lopen de kinderen en hun ouders ook buiten rond. Het was een beetje lastig, maar met respect heb ik iedereen buiten de foto’s gehouden. Daardoor mist u de foto van de hutten die erachter liggen. Daar waren activiteiten aan de gang.
Onderstaande afbeeldingen zijn aanklikbaar
bVision.nl een Parkstad Limburg blog



Prachtige gebouwen die Hundertwasser ontwerpt. Er was hier een zorgcentrum die een gebouw van hem neer wildezetten m,aar ze kregen het financieel niet rond
Wat een prachtig gebouw en zo belangrijk dat ze er zijn.
Voor kinderen een prachtig gebouw, net het smurfendorp of vergelijkbaar. Hans
Ot. Je verzoekje ligt op het log Bankje voor de volgende show.
De shows staan allemaal op: https://logbankje.nl
Ik vind het geweldig mooi , echt niet alles, maar heel veel van hem vind ik prachtig!!
Mooi concept…en een vijver, dus ik ben al om.
ps. Na lang nadenken heb ik besloten om te stoppen met mijn blog.
De afgelopen jaren zijn bijzonder geweest — ik heb gelachen, gedeeld, geleerd en vooral ontzettend veel mooie reacties van jullie ontvangen. Jullie steun, betrokkenheid en lieve woorden hebben dit avontuur onvergetelijk gemaakt. Daar wil ik jullie oprecht voor bedanken.
Hoewel ik niet meer actief zal bloggen, ben ik zeker niet helemaal weg. Ik blijf af en toe langskomen om herinneringen op te halen en misschien hier en daar nog iets te delen. Voor wie graag op de hoogte wil blijven van waar ik mee bezig ben: je kunt me eventueel volgen op Instagram [@itsme_dimario].
Nogmaals: dankjewel voor alles.
Tot ziens — maar niet voorgoed. ❤️
Love As Always
Dimario
Wat een prachtig gebouw. Fijn dat zulke huizen er zijn.
Eerder foo’s van gezien, gaaf gebouw maar minder voor de kids en ouders.
Prachtig gebouw met een goed doel voor mensen die dat nodig hebben.
Maar wat een prachtig gebouw is het. Fijn dat het voor zo’n mooi doel in gebruik is. Mensen die door zoveel narigheid gaan verdienen een mooie verblijfplaats.
Als liefhebber van Hundertwasser vind ik dit uiteraard prachtig. En het Ronald McDonald Kinderfonds is ook een fantastische club. Er zit hier in Beetsterzwaag een Ronald McDonald Hoeve.
Het idee, het gebouw.. prachtig!
Het zien van dat gebouw alleen al geeft een goed gevoel.
Wahw…, mooi, zeker ook de gedachte erachter!
Lie(f)s.
Ergens komt mij dit bekend voor.
Ik meen dat collega blogger Marcel Kolder en zijn dochter Mayim ooit enthousiast schreven over hun vakantie daar.
Vriendelijke groet,
Mooie , kleurrijke entree, ik denk dat alleen de binnenkomst al een fijn gevoel geeft. Die kinderen en hun ouders zullen daar een mooie vakantie kunnen vieren.
Wat een leuk en vrolijk gebouw!
Ik vind het gebouw prachtig. Echt prachtig!
Mooi en grappige bouw. Lijkt me voor de kinderen en ouders fijn om lekker bij te komen.
het is een mooi gebouw, mensen met zo’n kind verdienen wel eens een vakantie, fijn dat het bestaat
Een @->- voor je.
Prachtig! Ik vind het echt een gebouw dat uit een soort kinderlijke fantasie is ontstaan.
mogge Sjoerd
dat is een heel mooie organisatie , net als dat gebouw , doet wat vreemd aan op 1ste blik , maar zeker niet lelijk
geniet de dag