Ai-Art: Arya
Ai-Art: Arya

Ai-Art: Arya

bVision & Photography

Morgen is het Halloween, niet dat ik dat vier, maar het is wel een aanleiding om ook eens een heks te ontwerpen, nee, geen lelijke heks maar wel ene met een zwarte poes die Kaatje heet. Net als onze poes.
Traditioneel wordt Halloween vooral gevierd in Ierland, het Verenigd Koninkrijk, de Verenigde Staten, Aragón en Canada. Inmiddels heeft het feest ook sterk aan populariteit gewonnen in andere delen van de wereld.

bVision & Photography
Foto: AI-Art ©bVision.nl
programma: Nightcafé studio
Model: Jugernaut Flux Base
Titel: Arya
Prompt: A sorceress wearing a maroon hat and a black cat on her shoulder, set against a vibrant swirling galaxy. Double exposure effect, splash art with pen line details, layered exposure technique, reminiscent of contemporary digital art with a focus on intricate layering and dynamic color gradients, inspired by the works of Andy Warhol for bold contrast and Alphonse Mucha for ethereal flow.

bVision.nl een Parkstad Limburg blog

15 reacties

  1. Mooie afbeelding, die kat lijkt op een van mijn vorige katten ook zwart met een klein wit plekje op de borst. Een fijne dag gewenst, ik ben er komend weekend even niet maar ik wens je alvast een fijn weekend toe.

Reacties zijn gesloten.