Annie Way – de baldadige tiener van bVision
Oh jee, ik weet niet of ik dat mag vertellen, maar Opa en Oma gaan vandaag onder het mes, of noemen ze dat niet zo als je naar de pedicure gaat. Je weet wel zo’n vrouw in een doktersjas, met allemaal van de scharen en knipdingen en zo’n apparaat wat een eng geluid maakt en uitziet alsof je bij de tandarts zit. en dan zitten ze aan je voeten te knippen en slijpen en af en toe pleisters te plakken als het fout is gegaan, dat laatste verzin ik er maar bij, want ik ben er nooit geweest. Lijkt me wel heel eng. Het is ook geen beroep voor mij, je houdt geen teen meer over…
Anyway, vanavond toch maar even bellen hoe het gegaan is…
Doei, doei Annie

bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Er zijn ook mannen die pedicure zijn, Annie. Die van mij bijvoorbeeld. Goed dat jouw opa en oma er ook heengaan. Ze lopen nu vast nog alsof ze fluwelen voetjes hebben.
Hier heeft de pedicure tijdens het skieen haar knie gebroken, die heeft nu dus wel iets anders aan haar hoofd dan pedicureren 😉
Maak je geen zorgen Annie, ze huppelen zo weer vrolijk door de woonkamer. Hans
Ot. Je verzoekje ligt op het logBankje voor de volgende show.
De shows staan allemaal op: https://logbankje.nl
Ga even langs Annie en tel de tenen van opa dan even. Je weet maar nooit wat er allemaal kan gebeuren bij zo’n pedicure.
Ik denk dat oma en opa er probleem mee hebben Annie voor de ouder wordende voeten kan het een weldaad zijn geloof me
Als Opa hinkt is er iets niet goed gegaan.
Nog nooit bij een pedicure geweest, misschien dat ik het wel een keer ga doen als ik niet meer goed bij mijn tenen kan, maar dat lukt me nog steeds prima.
Mijn pedicure moet zelf onder het mes en is dus tijdelijk uitgeschakeld. Moet ik zelf aan de slag.
Voor de pedicure hoef ik de deur niet uit. Mijn eega was vroeger zelf pedicure. Omdat ze haar scharen en knipdingen nog heeft, geeft ze me daar zo af en toe een kleine behandeling mee.
Ha Sjoerd, haha… die Annie!
Dat is toch wel een heel leuk kind!
Ze kent je door en door… Fijn is dat, met kleinkinderen…
Groetjes!
Ik wou me er binnenkort ook maar eens aan wagen. Sterkte, opa en oma!
Ik weet het ook niet, ik onderhoud mezelf. Maar het zal vast wel goedkomen denk ik.
mogge Sjoerd
Annie heeft best wel ietsje gelijk , ik kom al vele jaren bij een lieve mevrouw in doktersjas en allerlei messen en scharen en dat apparaat die het veilen doet zeg maar
ze moet zelf maar eens gaan , het is niet eng , zelfs heel relaxed 🙂
geniet de dag
Nou sterkte dan maar, opa en oma!
ik ben verleden week nog geweest en ik heb het overleefd, zonder schrammen enz :o)
maar ik zou ook ff bellen
veel succes oma en opa
Een @->- voor je.
Ik wil ook wel eens een pedicure ondergaan.
Stille groet,