welkom in het parallelle universum van bVision, kijk lees en verbaas u
Was ik jullie toch bijna vergeten vandaag. Ik was gisteren zo druk bezig geweest om wat kabelwerk aan te leggen voor een tweede homewizzard thuisbatterij dat dit er helemaal bij was ingeslopen… Dus maar even snel een foto gepakt van de afgelopen zondag gemaakt in een oude mergelgroeve. in Terblijt

bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Ik zag laatst in Wassenaar een hele (aangelegde) heuvel met mos, wel mooi
Er gaat niets boven een flink archief.
Toch een leuke blog Sjoerd, wij techneuten vergeten vaak de tijd als we bezig zijn met iets wat we heel leuk vinden.
Je bent straks goed voorbereid.
Maar je geniet ook van buiten. Hans
Na deze winter twijfelen wij zeer over de aanschaf van een tweede Homewizzard batterij. Hij heeft de afgelopen 4 maanden vrijwel niets opgeleverd. Wij hadden hier heel ander weer dan jullie.
Wat deed je voor klus? Echt abracadabra voor mij.
Mooi stukje mos. In Frankrijk zagen we het heel veel maar ook hier in Nederland zie ik het meer dan normaal.
Je had sws een goed excuus om een keer over te slaan, toch?
Een mens kan wel eens iets vergeten. Gelukkig is er die foto nog.
Ik denk na: wat is een homewizzard batterij? Maar ik geniet vooral van het stukje mos.
Ik heb iets met mos. Vraag me niet waar het vandaan komt. (Kakel, waar komt het vandaan?) Vond het heerlijk om ermee te werken. Ik kocht ze met tientallen dozen tegelijk op de veiling en onderweg in de auto kroop er van alles uit. Maar dit stukje authentieke mos stel ik hoger aan dan de gekweekte variant. Mooi!
Oke, wij neme genoegen met alleen de foto, hij is er mooi genoeg voor. 😉
Goede morgen Sjoerd, mooie foto zo zie je dat simpel mos op rot hout ook een mooi beeld kan geven. Ik wens je een fijne woensdag toe, zelf ga ik vanmiddag weer op mijn kleindochter passen, al is zij niet zo heel klein meer.
Ons vergeten…?!
Lie(f)s.
Mooie foto
Tweede Home Wizzard batterij? Installeer jij alles zelf thuis.
Ik twijfel over een batterij.
Duurzame groet,
Yes, ik instaleer alles zelf. Als voormalig ICT manager moet dat kunnen toch…
Het is een prachtige foto! Succes met de kabels.
Ha Sjoerd, niet gek!
Een mooie heldere foto: vooral het mos is mooi en helder!
Kan geen kwaad om foto’s goed te bewaren: in mappen stoppen en je hebt ze voor het uitzoeken. Doe ik ook!
Heb het goed vandaag! Groetjes van Marlou
het is een mooie foto, dat zegt veel van je wandeling
Een @->- voor je.
Je kan maar lekker bezig zijn!
mogge Sjoerd
een mooi rustig plekje op de foto
suc6 met de kabels
geniet de dag