
Eind december heb ik een grote wandeling gemaakt door het Imstenraderbos in Heerlen. Ergens langs een wei vond ik bijgaande steen. Ik had er even niet aan gedacht, wel foto’s van gemaakt en de steen in mijn zak gestoken. Nu was ik gisteren even door mijn foto’s aan het bladeren op zoek naar iets anders toen ik de bijgaande foto’s weer tegenkwam. Veel info stond er niet op, maar Google brengt uiteraard uitkomst. NL Rocks is een facebook groep waar mensen samenkomen die dit soort stenen verspreiden, maken of ontdekken. Ik had deze al bij de kabouters van Dien gezet, maar dat is de bedoeling niet, mag wel uiteraard. het is de bedoeling dat je er foto’s van maakt en daarna de steen weer laat zwerven. Mmm, dan moet ik hem Ward, Bubble, Punt, Kloek, Rockie en Doppie weer afpakken. Ik weet het nog niet, ik zal er eens een nachtje over slapen voor ik een besluit neem. Die kabouters waren er zo blij mee..

bVision.nl een Parkstad Limburg blog uit Hoensbroek
Die steentjes ga je steeds meer zien, toevallig was ik afgelopen week bij iemand die ze beschildert.
Dat wordt zeker lastig, de kabouters van Dien zijn snel gehecht. Hans
hier heet het Happy Stones ach ja…we moeten toch wat.
Waarom beschilder je zelf niet een steen? Beetje vernis erover en verder laten zwerven. Vriendjelief wees me ook op een steen dat was een andere groep de steen is meegereisd naar een minibieb.
Die steen zou ik maar mooi bij de kabouters laten. Je weet nooit dat ze wraak nemen omdat je hun steen afgenomen hebt.
Tja, je hebt natuurlijk toch het gevoel dat je “een steentje bij moet dragen : 😉 Die kabouters overleven het wel.
Ik was hier gebleven vanmorgen toen eerst Liefste al eerder beneden was dan ik had gedacht, om daarna appje van dochter te krijgen, you know, maar morgen op blog, hahaha En deze stenen… ja leuk, zelf ben ik ze nog niet tegen gekomen, ben ook niet lid van de groep, maar ik wist wel van het bestaan af ook. Ik zou hem lekker houden 😉 En wat jij kunt doen? Zelf eentje maken misschien? En laten zwerven?
x
Wij komen ze wel eens tegen met onze wandelingen door Nederland. Ik laat ze altijd liggen, kunnen anderen er nog van genieten.
Als Niet-Facebooker had ik hem waarschijnlijk lekker laten liggen.
En zo niet, dan had hij nu waarschijnlijk een plekje in onze tuin gehad.
Als je ‘m zo tof vindt mag je ‘m houden.
Lie(f)s.
ahhhh wat leuk ja ik hoor er steeds meer over
gaaf…
het is een haardvuurtje voor je jongens he 🙂
Nee hoor Sjoerd,
je mag ‘m ook houden!
Hier in Haarlem is ook zo’n groep (via FB) en die zeggen het ook: je mag ‘m houden of je mag ‘m door laten zwerven…
Laat ‘m maar lekker bij de kabouters!!
Mag van mij!
groetjes, Marlou
Die steen wil vast weer op stap. Verdere avonturen zoeken.
Wel een ontzettend leuk idee die zwerfstenen!
Wat is hij mooi. En wat een superleuk initiatief. Ik heb ze hier in de Achterhoek tot mijn spijt nog niet gezien.
Hee, weer een andere groep. Mijn blog over zo’n steen staat al klaar voor morgen.
Hij kan ook na een klein verblijf weer gaan zwerven.
Love As always
Di mario
Jouw tuin is vast groot genoeg, dat de steen daar ook een poosje kan zwerven…!!
opvallen doen ze zeker
ik zou het op het eerste zicht ook niet weten
-Een @->- voor jou.