Gelukkig was het de mijne niet, maar je wordt ’s morgens wakker en dan staat je auto voor de deur er zo bij. Daar wordt je op dat moment toch echt niet vrolijk van. Meneer Onverlaat had, zag ik in de rest van de straat, het alleen voorzien op deze black Beauty, maar dan toch. Ik hoop voor de eigenaar dat ze alleen leeggelaten zijn en niet lek gestoken, anders worden het ook nog eens vier nieuwe sloffen.

bVision.nl een Parkstad Limburg blog uit Hoensbroek
🙁
Ik vraag me af of het willekeur is of een gerichte actie, waarom zou je anders alle 4 banden van 1 oudere auto lek steken?
Je zou maar acuut weg moeten, dan sta je mooi stil.
Het is een nutteloze actie, vooral als ze lek zijn gestoken.
Een studievriend heeft het meegemaakt, ’s avonds om 10 uur en dan naar huis willen. Hans
Hè bah!
Af-schuw-e-lijk!
Balen, er gebeuren héél vreemde en/of vervelende dingen, en dat terwijl er een avondklok is.
Wat een ellende voor de eigenaar, wie doet nu zulke dingen, stelletje aso’s. Zo ik ben er weer met mijn nieuwe pc, mijn zoon heeft de boel voor me weer in orde gemaakt.
Stelletje kloothommels!
Als ik me ergens kwaad om kan maken, dan is het wel dit soort wangedrag. Ik begrijp daar werkelijk de lol niet van.
Getverderiie Sjoerd,
wat een akelige onverlaat!
Is mij gelukkig nooit overkomen, maar was er wel zo nu en dan bang voor…
Zat zeker geen briefje bij?
groetjes, Marlou
Nééé…!
Lie(f)s.
Oh, nu zie ik het pas! De banden zijn lek. Wat vervelend inderdaad zeg…
Ik kan er met mijn verstand niet bij dat mensen daar plezier in scheppen om zoiets te doen.
daar heb ik toch zó vreselijk de schurft aan hé, dat mensen niet van elkaars spullen af kunnen blijven…
grrrrrrr
Wat is er daar nu in hemelsnaam leuk aan, dingen kapot maken van anderen ? Onbegrijpelijk.
Oh wat erg
daar sta je dan met 1 reserveband…..
leuk is het niet
-Een @->- voor jou.
Balen als je de auto zo vindt.
Wat een armoe, als je daar toch je geluk uit moet halen om andermans spullen stuk te maken, dan is het droevig met je leven gesteld.
Love As always
DiMario
Oei, dat is een mindere goedemorgen, bij het aanzien van 4 platte banden.
Balen voor de eigenaar…!