
Afgelopen zaterdag hebben we een buitenexpositie gereed gemaakt met als thema eenzaamheid. De meest geschikte plaats hiervoor is uiteraard de stadstuin van Heerlen, daar komen dagelijks ook veel mensen langs, dus heb je ook veel toeschouwers daar. Tijdens de opbouw was het al druk met nieuwgierige kijkers. De eerste foto is Me! met mijn ontworpen bord, door velen al gezien op Instagram. De borden zijn gemaakt van dibond, wat bestaat uit twee aluminium buitenlagen met daartussenin een polyethyleen kernlaag, zodat ze ook weerbestendig zijn. Het is de tweede buitenexpositie, de eerste had als thema armoede. Het staat uiteraard los van elkaar, maar vaak gaat dit ook samen. Eenzaamheid kan ons allen treffen en raken. En door Covid is dit alleen maar toegenomen. Ik hoop dan ook dat alle acties tegen eenzaamheid voor sommigen naar een oplossing lijdt.
Onderstaande afbeeldingen zijn aanklikbaar
bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Geweldig Sjoerd! Ik vind de tekst ook helemaal kloppend over eenzaamheid. Wat zijn jullie leuk bezig.
Ziet er heel goed uit, Sjoerd met een sterke tekst.
Je ontworpen bord heeft een heel sterke tekst, zo kan het gaan in het leven.
Een buitenexpositie waar volgens mij wel belangstelling voor is. Hans
Ot. Sorry van de wekker.
Je verzoekje ligt op het log Bankje voor de volgende show.
De shows staan allemaal op: http://logbankje.nl
Eenzaamheid is net als gepest worden iets heel persoonlijks en daarom heel lastig aan te pakken.
goed bezig Sjoerd
en een mooi citaat
groeten
Het is goed dat er aandacht aan geschonken wordt, maar of het helpt…
Jij hebt in elk geval een mooie plaat gemaakt!
Goed bezig daar. Alleen aandacht voor het onderwerp is al heel mooi. Om er wat aan te doen is nog een flinke stap verder.
Een eenvoudig (lijkend) mooi ontwerp ! Eenzaamheid zit vaak een beetje in jezelf en is daardoor lastig op te lossen.
Eenzaamheid is zo moeilijk op te lossen…
Je wordt ook zo vaak gekwetst…
Lie(f)s.
Hopelijk gaat iemand die eenzaam is er door praten en komt diegene zo uit de eenzaamheid.
Love As always
Dimario
Goede morgen Sjoerd, dit doet me denken aan het boek van koningin Wilhelmina, dat heet : Eenzaam maar niet alleen. Ik denk dat je je eenzaam kunt voelen tussen heel veel mensen.
Zo nu nogmaals goed mijn tanden poetsen en dan naar de tandarts. Fijne dag gewenst.
Eenzaamheid is vreselijk. Niemand zou zich eenzaam moeten voelen. En we kunnen er allemaal wat aan doen.
Mooi ontwerp!
Super, goed bezig Sjoerd….!!
Goed idee zo’n tentoonstelling buiten. Leuk dat zoveel mensen je werk zien.
je bent goed bezig met je foto’s en je groep
mooi citaat, dat klopt als een bus
ik had dit gevoel eens met een nieuwjaarsfeestje voor vrijgezellen
-Een @->- voor jou.
Mooi gedaan!
Dat is al snel achter elkaar de tweede expositie, jullie zijn goed bezig hoor.