Deze maand zijn de twee laatste XXL murals aan de Peter Schunckstraat op de Heerlerbaan gerealiseerd. Vorige week zagen we de mural van de kunstenaar Maya Hayuk en vandaag is de mural van Iman Raad (Mashhad, Iran 1979) aan de beurt. Iman woont en werkt overigens vooral in New York. Kopjes en fruit maak ik er maar van. En volgens mij hebben we dan alle XXL murals op de Heerlerbaan in Heerlen wel gehad. Isaac Tin Wei-Lin, Hyuro, Morgan Blair, Aryz, Eltono & Madelon Vriezendorp waren al eerder te zien de afgelopen jaren.
Onderstaande afbeeldingen zijn aanklikbaar
bVision.nl een Parkstad Limburg blog
En alweer zo’n toptstuk, geweldig.
Fraaie kopjes, de schilder moet geen hoogtevrees hebben!
Een leuke muraal, zeker XXL, wie gaat er nu de afwas doen? Hans
En nu maar hopen dat de stapel kopjes niet bij een stevige windvlaag omgaat. Maar ondetussen is het een prachtig plaatje.
een mooie en originele Mural Sjoerd
groeten
Erg mooi weer deze.
Ik vind het erg leuk, maar het lijkt net of het nog niet klaar is
dit is wel weer een heel vrolijke sjoerd.
mooi gedaan
Beeldschoon, wat hou ik hier toch van.
Mooi! Alleen wat jammer dat we het vogeltje dat de boel aan het wankelen lijkt te brengen net niet goed kunnen zien.
Ik kom er gewoon niet van een goed kant aan. Bomen huizen en een dicht hek staan me in de weg. Wellicht na de herfst eens kijken of in hen helemaal in beeld krijg.
Fijn!
Lie(f)s.
Ha Sjoerd,
wat een gaaf kunstwerk!
Die kopjes hadden wij vroeger, hahaha…
Lekker keleurig!
groetjes, Marlou
Heel leuk maar is nog niet af, zo te zien.
Die kopjes doen me denken aan servies van vroeger. De mural past precies denk ik. In Zeeland zien we er ook steeds meer.
Superleuk.
Zo krijgt de flat vanzelf een bijnaam…!