bVision, de naakte waarheid, met af en toe een korreltje zout.
Gisteren was het een oppasdagje, Jeslynn was op bezoek. En dan kun je natuurlijk overal naar toe met zo’n kind. Maar met de gedachte in het achterhoofd van wat kunnen we zelf nog doen, zijn we lekker thuis gebleven. Knutselen met Jeslynn had hierboven ook kunnen staan. Eerst heb ik samen met Jeslynn geknutseld, en later ging ze met het geleerde alleen aan de slag kleuren, knippen en plakken, en nog even snel een filmpje kijken op de tablet. Multitasking zit er voor mij niet in, dat laat ik over aan de dames.

bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Multitasken wordt voor ons steeds moeilijker, die kinderen kunnen het dubbelop 🙂
Ik vind het mooi dat jullie gewoon thuis bleven Sjoerd. Lekker rustig, en niks mis mee.
Als ze zich vermaakt is het goed toch.
Multitasking vrouwen zijn er goed in, ik ook niet Sjoerd.
Wat heeft Jeslynn toch een prachtige bos met haar. Hans
Ot. Je verzoekje ligt op het log Bankje voor de volgende show.
De shows staan allemaal op: http://logbankje.nl
Wel zo gezellig hoor, lekker thuis een beetje frobelen en opa heeft vast ook iet lekkers gekookt 🙂
Heerlijk knutselen, of op weg gaan naar een kinderboerderij, alles is beter dan een middag TV kijken!
Lekker bezig. En dan denk je dat ze iets maar half doen, maar heel vaak blijkt dat èn het knutselwerkje wel afkomt en dat ze je ook nog heel veel kunnen vertellen over dat wat ze op het filmpje gezien hebben.
creatief op zondag thuis
men hoeft niet altijd weg te gaan
leuke foto van Jeslynn
prettige avond Sjoerd
Wat een prachtig koppie haar heeft Jeslynn toch, ik ben jaloers. Leuk hoor met haar knutselen en een leuke extra als ze ook zichzelf kan vermaken.
Fijn dat ze zich ook zelf kan vermaken, ze is zo te zien lekker bezig.
Fijn, samen knutselen
iedereen kan multitasken, totdat het fout gaat. Lekker samen knutselen, dat is leuk.
Love As always
Dimario
Het kan thuis even leuk zijn als er op uit trekken. Knutselen is nu iets dat veel kinderen graag doen.
Niks mis met gezellig thuis wat knutselen. Een kind moet zich binnenshuis ook kunnen vermaken, en dan is creatief bezig zijn altijd goed.
Heel goed, zo leert een kind dat er thuis ook van alles mogelijk is qua gezelligheid. Je hoeft niet altijd weg.
Heerlijk wanneer ze zo lekker bezig zijn, dat wakkert de creativiteit goed aan.
Voor nu een fijne maandag gewenst.
Ja, ook jonge juffertjes kunnen meer…
Lie(f)s.
ha Sjoerd,
multitasken…
Dat zit er al vroeg in bij je leuke kleindochter.
Maar ja… bij opa is het natuurlijk zo tof!
Daar mag ook alles…
Moet veel aan mijn kleinkinderen denken, van toen ik nog mocht oppassen…
Groetjes!
Marlou
🙂 heerlijk zo’n dagje, ik kan het ook niet hoor sjoerd,
en maar denken dat ik teveel mannelijke hormonen had 🙂
En vrouwen zijn er net als mannen net zo slecht in, in multitasking. Of net zo goed. Ligt eraan hoe je het bekijkt.
Creatieve zondag, gezellig samen thuis.
Heerlijk toch, lekker genieten…!