bVision, de naakte waarheid, met af en toe een korreltje zout
Ik heb gisteren maar even een paar plankjes op de muur in de hal onder gemonteerd. Daar moeten wat gebouwde LEGO objecten op komen te staan. Wat er nu op staat moest ik even kwijt. Soms heb ik het idee dat ik vroeger ergens wat gemist heb en beter bouwvakker of timmerman had kunnen worden dan procestechniek gaan studeren, gelukkig kon ik later overstappen naar de ICT, maar werken met mijn handen doe ik echt graag. Jammer dat mijn benen het daar niet meer mee eens zijn.
bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Was dat ook niet omdat je dat niet mocht van je vader Sjoerd?
Het blijft echt het mooiste speelgoed dat er bestaat voor jong en iets ouder
Goed idee die plankjes. Zo geniet je dubbel van je werk
Nu kun je hout bewerken en metselen als hobby doen.
De treinen hangen netjes aan de muur. Hans
@ Jan en Truus, zijn de baasjes van Linda.
Kwamen in het begin vaak in beeld, maar zijn gevlucht voor de belasting.
Leuke hobby, mijn neef heeft het er heel erg druk mee
Mooie Lego treinen heb je al verzameld, je krokodil past daar ook mooi bij! Van diverse NS locomotieven en treinen zijn Lego bouwdozen te krijgen, zoals bijvoorbeeld van de NS 1600. Die passen er ook mooi bij!
Maar als hobby kan er gelukkig nog van alles, dit zijn leuke binnenkomers in de hal.
een leuke hobby Sjoerd
groeten
Mooi opgelost zo!
Het is nooit te laat om nieuwe vaardigheden te ontdekken.
Onwillige onderdanen …, praat me er niet van, ik weet er al 15 jaar alles van. Maar als het niet linksom kan, dan moet het maar rechtsom!
Ik wil je niet teleurstellen, maar het is nu wel redelijk laat om nog een carrièreswitch te maken.
Love as always
Dimario
Goede morgen Sjoerd, zou je niet een mooie glazen kast daar maken, zodat de modellen niet teveel stof verzamelen, of ga je die steeds vervangen door nieuwe dingen die je hebt gemaakt. Dat zou ook kunnen natuurlijk. Ik wens je een fijne woensdag toe.
Maar nu heb je een leuke hobby.
dat van die benen herken ik…
spijtig eigenlijk
maar goed dat de rest nog goed is
Een @->- voor jou.
Gelukkig doen je handen het goed…!
Tof hé!
Lie(f)s.