bVision, de naakte waarheid, met af en toe een korreltje zout

Als je dan toch naar Sittard gaat om een mural te bekijken sla je natuurlijk het aldaar aanwezige trafohuisje aan de Eisenhouwerstraat niet over. Een eenvoudig maar wel groot trafohuisje wat de stroomvoorziening van de aldaar aanwezige flats moet verzorgen. En dat zijn een paar hele grote flats. Voorzien van grote uitstromingen om de warmte kwijt te raken en om te voorkomen dat er sabotage gepleegd wordt.
Onderstaande afbeeldingen zijn aanklikbaar
Gemetseld en wel!
Een functioneel trafohuisje, een flat daar wordt flink vermogen opgenomen. Hans
@ beetje gezelligheid tijdens deze mooie dagen en dan ook nog 53 jaar samen.
eenvoudig…als het maar naar behoren werkt Sjoerd
groeten
Nuttig maar mooi is anders.
Inderdaad wel een heel simpel huisje, maar ja, ze staan er ook niet “voor het mooi”natuurlijk.
OT Als je Veere uitgaat, moet je richting Vrouwenpolder de dijk langs het Veerse Meer volgen dan kun je dat krekengebied aan je linkerkant zien liggen, er is ook een behoorlijke parkeerplaats bij en meestal is het daar vrij rustig.
Simpel, maar doeltreffend en daar zullen ze vast blij mee zijn daar in de flat.
Love As always
Dimario
Heel practisch huisje en dat is al heel wat.
Simpele, maar het werkt en daar gaat het om.
Op je laatste foto lijkt het huisje op ’t gezicht van iemand met neergeslagen oogleden.
Simpel maar praktisch.
Lie(f)s.
Goede morgen Sjoerd, een simpel huisje dat goed zijn werk kan doen, in die flats zal vast veel stroom nodig zijn. Fijne woensdag gewenst.
Doelmatig huisje zonder bekladding!
inderdaad, zo’n huisje moet ook veilig zijn voor sabotage, want hier in mijn dorp zijn de kabels eens doorgebeten door een steenmarter, het halve dorp zonder stroom en de marter hing er nog aan….
✿◠‿◠ Een @->- voor U.