Koei
Koei

Koei

Als ik de titel zo lees doet me dat aan iemand denken, die had haar eigen koei, maar is reeds heel lang geleden gestopt met bloggen. Dit even terzijde. Deze koei staat in Thull, een klein dorpje tegen Schinnen aan, wat overigens nu ook onder de gemeente Beekdaelen valt. In koeitaal noemen ze dat ruilverkaveling, hier noemen ze dat een gemeentelijke herinrichting. En als u het niet meer snapt, ik vond het gewoon een mooie foto voor op mijn site.

bVision & Photography

bVision.nl een Parkstad Limburg blog

19 reacties

  1. Frank103

    Gemeentelijke herinrichting deden ze hier ook, minder gemeentehuizen is goedkoper, er kan dan ook meteen bezuinigd worden op politiebureaus, bibliotheken, sportclubs etc.

  2. Weer eens wat anders dan alleen maar zwart/wit of rood/wit Ik heb ze nog niet in de wei gezien, maar het zou wel een kleurig geheel worden op dat groene gras. Fijne dinsdag gewenst.

Reacties zijn gesloten.