welkom in het parallelle universum van bVision, kijk lees en verbaas u
Onze Kaat staat niet zo vaak op een foto, Kaatje begint oud te worden. Het is een mooie kat, en in vergelijking met Ollie lang en mager. Kaat wil altijd op het hoogste punt zitten of liggen, en of dat nou de bovenkant van een deur of een doos is maakt niet uit. Olie en Kaat zijn broer en zus en zijn beiden 13 jaar oud. Beiden geboren op een boerderij in het Belgische Ophoven en vanaf vijf weken na de geboorte al bij ons. De foto is door mijn zoon gemaakt.

bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Ze is wel heel mooi
Wat een knapperd! En wat een heerlijk karakter ook.
Kaat overziet de wereld graag vanaf een troon. En daarbij is ze niet kieskeurig (-: Cleopatra zag ik het niet doen. Kaat en Ollie zijn op leeftijd maar ze kunnen nog jaren mee want ze hebben de liefste baasjes. De kat van mijn dochter kruipt in kasten. Gaan ze naar hun werk dan lopen ze een rondje door het huis of alle kastdeuren wel openstaan. Dat is minder werk dan Spotje zoeken. Katten houden hun personeel wel bezig, hè?
Die twee hebben al een hele leeftijd dus. Maar gelukkig kunnen ze best nog een jaar of wat mee.
Leuk dat Olie en Kaat zijn broer en zus zijn, mijn zoon heeft er twee die broers zijn.
Mooi om de verschillen in karakter te zien. Hans
Ot. Je verzoekje is gedraaid in de show.
Het programma is beluisteren op de pagina “Bank’s Radio”
Nu beginnen ze toch wel langzaam op leeftijd te raken. Maar met liefde (en goed eten) kunnen ze nog wel even mee.
Love As Always
dimario
Even oud dus als onze Louis. Kaatje ziet er goed uit. Die kan nog lang bij jullie blijven.
Jouw Kaatje heeft natuurlijk een naam op te houden, in de jaren 50/60 ( denk ik) was er een kinderkoor dat een liedje zong met de titel “Kaatje ben je boven”?
Schattig.
Koesteren, die 13-jarigen!
Lie(f)s.
ha Sjoerd,
Kaatje! Ik ben verliefd op Kaatje… Wat een mooi Beessie!
Is jammer, dat ik geen katten kan hebben, want ik ben er gek op!
Prettig weekend, Marlou
mogge Sjoerd
Kaatje ziet er prima uit voor haar leeftijd
geniet de dag
Kaatje staat prachtig op de foto ze ziet er prima uit. Ik wens je een fijne vrijdag toe.
Ze ligt er mooi, kan alles overzien.
Wat een grappige foto!
katten en dozen, de mijne is er gek van als ze open is, dan gaat ze erin, en bijt ze kapot
Je kat is mooi, ze heeft het goed
Een @->- voor je.