welkom in het parallelle universum van bVision, kijk lees en verbaas u

Chevrolet C10 – De werkpaardklassieker met karakter
Di Mario weet ze wel uit te halen, maar deze valt dan ook echt op, al is het alleen al op kleur en grootte.
we hebben het dan over een auto die je meteen terugvoert naar een andere tijd. Deze Chevrolet C10 uit 1975 is daar een perfect voorbeeld van. Met zijn feloranje lak, robuuste lijnen en karaktervolle neus straalt hij pure Americana uit. Onder de motorkap ligt een 4.1-liter zes-in-lijn motor die 106 pk levert. Niet gebouwd voor snelheid, maar voor betrouwbaarheid en kracht.
De C10 maakte deel uit van Chevrolet’s C/K-serie, die begon in 1960 en uitgroeide tot een icoon onder de pick-ups. De ‘C’ stond voor achterwielaandrijving, de ‘10’ voor de lichte uitvoering. Deze trucks werden geliefd bij boeren, bouwvakkers en kleine ondernemers, mensen die een betrouwbare werkpartner nodig hadden. Maar vandaag de dag zijn ze vooral geliefd bij liefhebbers die hun charme en eenvoud waarderen. Hij is zwaar, stoer en eerlijk. Geen franje, gewoon staal en spierballen. En dat maakt hem misschien wel mooier dan ooit.
Onderstaande afbeeldingen zijn aanklikbaar
bVision.nl een Parkstad Limburg blog


Wat een geweldige bak want dit is geen auto maar een bak van een auto
De Chevrolet Suburban C10 werd door de gemeente politie in Rotterdam gebruikt, maar dan met een gesloten laadbak. Hans
Een pick-up mag best een beetje opvallen en dat doetie ook
Volgens zit er in Di Mario een magneet die dit soort auto’s aantrekt. Wat een bjoetie! Die kleur past bij de jaren ’70. De eigenaren koesteren hun stoere wagen. Als je deze auto ziet, vallen de SUV’s van vandaag de dag nog mee.
Met dat kleur valt ie sowieso op.
Het is weer mooi om deze weer terug te zien. Stom eigenlijk, ik heb hier jaren langs deze weg gefietst en ik ben hem maar één keer tegen gekomen. Misschien toch mensen die een weekend op de camping waren.
Love As Always
Dimario
Toch vind ik het ’t kijken waard!
Lie(f)s.
Die kleur is dat origineel? In die jaren zag je zelden felgekleurde auto’s tenminste voor zover ik het me kan herinneren.
Mooi. Deze kan nog net door de beugel, maar vele groter, breder en hoger moeten ze niet worden.
de wagen is wel goed onderhouden, en de kleur is speciaal voor die tijd
Fijn weekend @->-
Staal en spierballen, mooi omschreven!
mogge Sjoerd
het is omdat er Chevrolet op staat , anders zou ik zeggen dat is mijn wagentje dat ik een tijdje reed in Canada midden jaren ’70
maar dat was een Ford F150 als ik me goed herinner , wat je al zei , een werkpaard
Di Mario kwam weer een plaatje van een wagen tegen 🙂
fijn weekend groet