Een beetje troosteloos was het wel gisteren. Maar dat mocht de pret niet drukken. Als je als heer van middelbare leeftijd eens wat nieuws wilt waarom dan niet naar de Designer Outlet in Roermond getrokken. Ik was al maanden op zoek naar een nieuwe moderne jas en voor weinig geld uiteraard. Heel Duitsland afgezocht in Desseldorf, Heerlen en Maastricht onveilig gemaakt, en in Roermond gevonden. En niet een jas van een Friese ondernemer die ik hier niet wil noemen, maar waar iedereen in gezien wil worden, nee, een Aigle jas. Het zal u niets zeggen, en mij ook niet, maar hij is mooi, donkerrood, warm, waterdicht en ik kan hem in de auto aanhouden. Daarnaast nog een paar mooie schoenen van Marc, daar had ik ook nog nooit van gehoord, en een paar polo’s met lange mouwen van Burlington. Zo, ik ben midden in de zomer winterklaar en hoef er de rest van het jaar niet meer uit. Nu mijn vrouw nog…
Ik wil altijd wel shoppen , maar goed jij bent nu mooi klaar
Fijne dinsdag
Hmm, ik koop alles wat ik nodig heb in Winschoten, en ook pas als ik het nodig heb!
Ik koop pas een jas als het zover is dat de huidige niet meer voldoet.
Misschien de volgende keer dan toch maar meteen samen op pad gaan …
Dus jouw vrouw mag nog wat kleertjes kopen en dan gaan jullie de hele winter niet meer naar buiten? Begrijp ik dat nou goed?
Vast een flatterende kleur, maar valt die jas wel genoeg op in het herfstbos? Het jachtseizoen nadert. En waarom krijgen we geen foto?
TEN VOETE UIT HOEFT NIET, eeN SCHOUDER WAS GENOEG GEWEEST.
zegt me idd niets, je zit er voorlopig warmpjes bij zo te lezen
Had voor u vrouw ook ook direct wat meegenomen. 😉
Het is dan wel echt een sport om zoveel plaatsen aan te doen.
Mij wel hoor. Heel Frankrijk loop in laarzen van Aigle. Die zijn overigens waardeloos. Ik hoop voor jou dat hun jassen beter zijn.
Als je er niet meer uit moet, had je die jas dus eigenlijk niet nodig.. 🙂
Dat wordt dus ook een bezoekje met je vrouw daar
Ik wacht wel tot de volgende uitverkoop.
Daar ben ik ook wel eens geweest, mijn vader heeft de keuring van alle daken daar verzorgd… lekker shoppen voor acceptabele prijzen
Klaar.. Ik kan echt niet genoeg krijgen van leuke kleding shoppen.. Als ik weer geld heb staat er zeker weer een shopdat gepland.. Moet echt nog wat leuke jurkjes vinden!!
Oh jij was het die Maastricht onveilig maakte! Was nog in de buurt bij je afgelopen week, mooie omgeving daar.
nou dat is mooi al helemaal klaar voor de winter………..
hopelijk krijgen we eerst nog een beetje zon
Meestal als je het ver gaat zoeken vind je het vlak bij huis.
Fijn hoor, laat de winter maar komen nu 😉
Nu de winter nog!
nou dan ben je er vroeg klaar mee…
De foto en de formule van shoppen doet me erg denken aan Piet Zomers, wij gaan meestal naar de vestiging in Wilp en plakken er dan een familiebezoekje aan vast 🙂
Trek daar maar twee weken voor uit….
Ik hoor steeds meer mensen over die outlet, misschien moet ik er ook maar eens naartoe.
En een jas die ik in de auto aan kan houden trekt mij ook wel.
Zit de hele dag in de auto en meestal irriteren ze hhaahah
Een vrouw is traditioneel in de lente nog niet klaar geweest voor afgelopen winter als het om kleding gaat.