Als je de rust niet in jezelf vindt, heeft het ook geen zin om die ergens anders te zoeken.
We komen er niet onderuit, de potten en pannen zijn er niet voor niets, die moeten gebruikt worden, het liefst dagelijks. Alhoewel de pannen op de foto volgens mij ver over de houdbaarheidsdatum heen zijn. Goed voor zwangere vrouwen, al dat ijzer in hun voedsel. Of heb ik dat verkeerd begrepen. Ik hoop vandaag de zon te zien en dat we even lekker naar buiten kunnen. Ik wens dan ook al mijn lezers een roestige zondag toe en een mooie start van de nieuwe week.
Geen zon gezien afgelopen zondag, maar ik mocht werken. Nu tot en met volgende week maandag vrij van dienst, behalve a.s. woensdag. Dat wordt dus genieten. Dat heb ik ook gedaan van deze roestige pannen. Grtz Mara
Ha Sjoerd,
Dit zijn van die koekenpannen waar je heel oude recepten in kunt bereiden. oma
Nou, een roestige zondag was het zeker. Geen straaltje zon gezien en des te meer regen.
En toch vind ik ze heel mooi die pannen.
Een beetje genieten van mooi weer zat er hier niet in vandaag.
hier water gegoten.
je zou voor minder zelf roestig worden.
Duidelijk weer een foto voor een “verval album”. Prachtig. Ik hou erg van vergane glorie om te fotograferen… de pannen zijn inderdaad roestig…Een foto in Nederland genomen? Heel bijzonder….Agnès
Als dankbaar foto-onderwerp kunnen die pannen nog jarenlang mee.
Hier zit de zon er al een tijdje tegenaan, maar echt doorbreken is er niet bij. Toch heb ik zojuist met de jas aan even lekker in de tuin kunnen zitten. Gezellige zondag verder!
Van die pannen kan je wel ziek worden, zwangere vrouwen kunnen dan beter aan de pindakaas, daar zit ook ijzer in!
voetbal, verjaardag en visite, dat is mijn zondag in het kort.
tja die zou ik maar niet gebruiken……..
helaas zit het hier helemaal dicht van de mist, hopelijk trekt het nog weg.
fijne zondag
😉
Decoratief zijn ze zeker 🙂
Ik bak mijn eitje wel op een andere pan 😉
Love As Always
Di Mario
Een mooie dag om een belofte na te komen.
ik vind je foto vandaag erg gaaf Sjoerd, complimenten!
Tja een goede sopbeurt helpt hier niet meer aan.
Fijne zondag Sjoerd.
Dat zijn duidelijk geen wokpannen van deze tijd.