Deze twee dames kwam ik tegen in een kledingzaak. Ze waren wat verlegen, en ik voelde me wat beschaamd om ze zomaar ongevraagd op de foto te zetten, eigenlijk doe je dat niet in deze kledij. Aan de andere kant zeiden ze ook niets terug, en geen antwoord is voor mij dan ja . Alleen de verkoopster keek iets bevreemd na mijn gesprek, maar vroeg daarna of ik al leuke foto’s had gemaakt. Ja dus… Er volgde een heel gesprek over de mooie camera die ze had en waar ze niets mee deed. Ze moest eerst maar eens een cursus gaan volgen om de camera te leren kennen. Want uit een boekje kun je dat niet leren en als je er niets mee doet ben je dat ook zo weer vergeten. En dat kon ik alleen maar beamen.
BIJNA Happy Summer Feelings van jouw foto gekregen.
Het weer wil alleen nog niet helemaal meewerken,
zoals ook vandaag bij de avondvierdaagse met onze
kleinzoon in Oisterwijk.
Grtz
Mara
Dat zijn erg fotogenieke dames, die er echt voor poseren!
Ze waren vast onder de indruk van je goede oog daarvoor!
Vergeten Sjoerd,
Ot. Je verzoekje is gedraaid in de show.
Het programma kun je straks beluisteren op onze weblog en nu al op de website waar de programma’s staan: http://www.wir-3.com/ kies voor radio de BOM
Ha Sjoerd,
De wapperende de zomerkleding, is nu nog wel frisjes.
Gewoon beginnen met fotograferen, al doende leer je het meest. oma
ot, Heintje is er idd rijk van geworden.
Is dat de vrouw van Joop van het # ? Gezien der jurk.
Ha ha , je hebt ze prachtig op de foto staan, fijn weekend…….
Vertel nog alsjeblieft dat je gedwongen werd die klerewinkel binnen te gaan, anders mis ik een essentieel detail in het verder zo boeiende verhaal….
Ze kunnen zo op een kaart 🙂
Je hebt de dames eer aan gedaan zoals ze op de foto staan.
Ik ben het eens met Chantal, oefening is het beste…en wat een leuke foto. Je verhaal bleef tot het einde toe spannend…Agnès
een cursus is ene begin, maar oefening is het beste
Deze tweelingzussen lijken me gezien hun maatjes geen types voor jouw nieuwe wagen …
Maak er een mooi weekend van, Sjoerd.
Reuzegezellig om zomaar even te praten met een paar kleurrijke dames…fijn weekend, Sjoerd!
Dat zijn leuke beeldjes. En er stonden er nog meer zie ik aan de rand van de foto.
Erg leuk.
Haha….ondeugende Sjoerd.
Goed gedaan, die dames hebben er zeker lol om.
Op naar een fijn weekend.
Het lijken wel zussen…. Dat heb je zeker niet gevraagd?
Love As Always
Di Mario
Woehaaaaaa , de andere Sjoerd 🙂 Prettige week jongen !