Voor degene die het nog niet moe zijn heb ik hier een uitdaging. Als er iemand enig idee heeft hoor ik het graag. Ik hoop dat iemand mij het doel van dit voorwerp kaan aanreiken. Zo niet, maakt niet uit ik heb nog vakantie… Morgen krijgt de MG een grote beurt en dan mag het daarna echt warm worden. Hij moet wel nog even naar de garage, maar even duimen dat het droog is dan.
click to see the picture big
bVision.nl een Parkstad Limburg blog uit Hoensbroek
Het is een iets, net als de andere twee raadplaatjes die ik na enig scrolwerk gevonden heb, want ja, ik was ffen weg en dan lees je niet alles. De orchidee had ik wel geraden, of was ik nu beinvloed door het scrollen? Volgens mijn lief komt er dit jaar geen mooi weer. Ik mag toch hopen dat hij geen gelijk krijgt, maar ik vrees met grote vreze
En ik hou niet van spelletjes. En niet van regen, daar hebben we nu wel weer genoeg van gehad.
Denk een infrarood sensor op de drone.
Gelukkig zijn er garages, scheelt je een hoop werk. Hans
ot, de foto’s van de paarden op de andere site zijn niet door mij gemaakt.
Ik hoop zeker op mooi weer, ik wil die MG wel weer eens zien.
Geen idee wat je raadplaat is. Iets met techniek, daar ben ik slecht in. Ik heb daar ook mijn mensen voor 😉
Groetjes Kakel
Ik denk dat het een beetverklikker is. Zo’n ding wat karpervisser gebruiken als ze in hun tentje liggen te slapen. Ik weet het eigenlijk wel zeker, want ik heb er heel veel voorbij zien komen hier! 😉
Zou het een soort van waterpasinstrument kunnen zijn
Volgens mij is het een sensor, van wat dan ook…… hoogstwaarschijnlijk van een of ander geautomatiseerd proces…
Maar ik kan het verkeerd hebben ….
Echt MG weer heb je nog niet gehad dit jaar.
Ik heb werkelijk geen flauw idee waar ik naar zit te kijken.
Die beurt geef je toch zeker zelf wel!?
Dat is bij een MG met middenmotor nog niet zo eenvoudig.
Ik hou het er voorlopig op dat het een ding is… dan zit ik er ook niet zo naast zeg maar. Het is hier nu droog. Dus je kunt anders altijd je MG hier nog naar de garage brengen.
Love As Always
Di Mario
Goede morgen Sjoerd, ik ken het ook niet, maar zou het iets met landmeetkunde te maken kunnen hebben? Maar als het een macrofoto is dan klopt die landmeetkunde ook niet En het ligt niet direct op jouw gebied dacht ik. Het lijkt me een instrument waar je de afstand en de hoek van iets meet. Goed ik ga mijn hoofd er niet over breken zo vroeg op de dag.
Fijne dinsdag gewenst.
Nee, ik zou het niet weten.
Succes vandaag bij de garage, maar dat zal ook wel goed komen…!
Nog lekker even vakantie vieren Sjoerd.