We hebben voor de tweede dag op rij te maken gehad met een storing op internet. Onze provider Ziggo had te maken met een ddos aanval. Eigenlijk zou je daar op voorbereid moeten zijn als je zoveel klanten hebt, maar wellicht is dat teveel gevraagd. Daardoor zijn mijn bijdrages aan het internet niet zo als ik van mezelf gewend ben. Maar goed, het is vakantie en nog wat meer van die onzin, dus wat maakt het uit. Wel nog even het weer in ons land, geen klachten, daar doen we niet aan, wel foto’s. Zoals die van vandaag, gisteren genomen in sint Odilienberg (midden Limburg). bijna een vierkante meter aan oppervlak. Daarom in perspectief met de auto. De paal in het midden is een lantarenpaal.
Zonder internet
click to see the pictures big
bVision.nl een Parkstad Limburg blog uit Hoensbroek
Wat een hoop paddenstoelen! Prachtig!
Wauw zijn die zwammen even van hun padje af om rond een lantaarn op te gaan komen, hahaha hebben daar in het verleden soms bomen gestaan ook in de buurt? 😀
Gezien van Ziggo, ken zelfs iemand die er werkt en ja ze hebben het er heel druk mee, en ze zijn echt hard aan het werk om dit op te lossen, ze worden er gek van, maar goed, als iemand om wat voor reden ook zo’n ddos wil doen, men heeft het uitgelegd ook op tv, ze kunnen de boel wel vergroten qua verkeer, maar de andere partij kan zich te makkelijk aanpassen weer… en terug halen waar het vandaan komt is ook weer onmogelijk, zelfs mijn IP kan ertussen staan omdat ‘wij’ de gewone mens schijnbaar ook gebruikt kunnen worden in die aanval om anderen zeer te doen. Zonder het te weten natuurlijk.
X
Ik hoorde en las het van Ziggo en ben blij dat ik op vakantie ben heb ik er gelukkig geen last van. Zou me geen raad geweten hebben met mijn blogs als ik thuis geweest was. Hier wel langzaam,maar wel internet 🙂
Nou, dat ziet er niet gezond uit! En ziggo is dat ook niet helemaal.
Een fantastische foto van een imponerend verschijnsel in onze vrije natuur.
Het is zeker een gedoe bij Ziggo, ook al voor de DOSS aanval.
Mooie paddenstoelen, ze groeien als kool, ook hier zie je ze bijna boven komen. Hans
Paddenstoelen schieten spreekwoordelijk de grond uit! Ik kijk er graag naar. Dit is wel een heel bijzonder exemplaar.
Lieve groet
Ik had eigenlijk wel verwacht dat een Ziggo dat beter geregeld zou hebben. Het is toch niet voor niets een internetbedrijf. Mooi dit weer voor je.. Kun je een beetje klussen zo.
Love As Always
Di Mario
En ze waarschuwen alweer voor vanavond.
We zullen wel zien.
Het is vakantie en de komkommertijd is nog volop aan de gang.
En als je van paddenstoelensoep houd, zou je van deze een aardig soepje kunnen brouwen.
Gelukkig zijn die storingen tot nu toe aan de oud-UPC klanten voorbij gegaan, maar je wordt niet vrolijk van die onzin.
Ja Ziggo. Ik las het op security.nl. IK had ook verwacht dat zo’n grote provider daar wel beter mee overweg zou kunnen. Maar goed.
Prachtig die paddenstoelen. Of zijn het zwammen?
Wat een ding! imposant.
Een heksenkring die een lantaarnpaal aanziet voor een bezemsteel?