Logisch, of…
Logisch, of…

Logisch, of…

Bij het bladeren door mijn fotoarchief kwam ik deze foto tegen. Het is inmiddels alweer 10 jaar geleden dat ik deze gemaakt heb. Soms vind je het in een klein hoekje. Zingen doet Jeslynn ook met opa. Heerlijk is dat als een kind leert praten.

Alle eendjes zwemmen in het water,
falderalderire, falderare,
Alle eendjes zwemmen in het water,
falderalderaldarelderal
click to see the pictures big

bVision & Photography

bVision.nl een Parkstad Limburg blog uit Hoensbroek

16 reacties

  1. Leuke fotom en volgens mij kan ik hem herinneren alleen volgens mij korter geleden dan 10 jaar, of…..de tijd gaat zo snel zou zomaar kunnen.
    Leuk he als ze gaan beginnen met verstaanbaar praten en zingen.

  2. Hoi Sjoerd,

    je lijkt mij een hele leuke opa!
    Zingen is zo belangrijk voor de ontwikkeling…
    Lekker veel zingen!
    En een cdtje met kinderliedjes… daar zal ze ook wel dol op zijn!

    Veel plezier!
    Marlou

  3. Ja.. nu is het nog leuk, wacht maar totdat ze elke seconde van de dag gaan praten. Ach dat gaat meestal ook weer minder worden. Yaron kon in het begin zo praten dat ik er horendol van werd. 😉 En samen zingen is natuurlijk helemaal leuk.

    Love As always
    Di Mario

  4. Whahahahaha de eendjes periode was dat, 10 jaar geleden, wist je dat? Dat die weer terug zijn in fotografie land? Nou ja, ken er eentje die eraan mee doet, lol.

    Ja, echt leuk nu ze leren praten en zingen en dansen ook vooral, heb mij suf gelachen om die van bij ons vorige week, op de salontafel, papa heeft haar leren hakken… hahaha

    X

Reacties zijn gesloten.