Het was een onrustige nacht eerder deze week, Kaatje, onze poes had ergens wat verstopt waar ze niet aankwam. Ik dacht al dat ze ergens een stukje speelgoed van Jeslynn verstopt had. Een nacht verder was het een ramp. Een hoop herrie twee katten aan het radauwen onder ons bed en de schoenen onder het bed vlogen door de hele slaapkamer. Even later werd duidelijk waardoor. Kaat had een muis mee naar binnen genomen om mee te spelen. Maar midden in de nacht met verschillend verstop plaatsen was het ondoenlijk om de muis te traceren. Maar Kaat kan uren wachten en uiteindelijk werd de muis gevangen op een plaats waar we ook aankonden. we kregen de muis van Kaat en hebben deze buiten maar weer losgelaten.
Enkele uren later was ik op het terras de planten water aan het geven en even kon ik mijn ogen niet geloven Op meer dan twee meter boven de grond zat in de vogelvoederbol een muis heerlijk te foerageren… Of het dezelfde was waag ik te betwijfelen, want deze was geheel ongeschonden. Uitdagend was het in ieder geval wel.

bVision.nl een Parkstad Limburg blog uit Hoensbroek
Geweldige foto en ja ze kunnen aardig te keer gaan als ze een muis hebben. Heb er hier gelukkig geen last meer van op tweehoog, maar in het oude huis kwam Spottie altijd gezellig met veldmuisjes en kikkers naar binnen 🙁
Geweldig, dat muisje 🙂
Muizen en een Eekhoorn ze komen op plekjes waar een ander denkt dat ze niet kunnen komen. Hans
Ot. Je verzoekje is gedraaid in de show.
Het programma is beluisteren op de pagina “Bank’s Radio”
Heerlijke beesten zijn het, katten. De muizen blijven hier bijna altijd buiten. De foto is fantastisch.
Niet te geloven! Levert je wel een (zoveelste!) superfoto!
Lie(f)s.
Geweldige foto, dit moet wel een circusmuis geweest zijn, een trapeze werker dan nog. Niet te geloven wat zo’n muisje voor elkaar krijgt.
wat een leuke foto Sjoerd…
die muis was aan een uitdaging toe
groeten
Haha, slimme muis.
Ojeee, als dat maar geen muizenplaag wordt 🙂
Annabel heeft geen zin om muizen te jagen en Ginger is te zwak. Gelukkig geen muis in ons huis.
Katten zijn en blijven roofdieren en houden van de nacht. Ik had altijd hele gemengde gevoelens als ik weer eens een muis of een vogeltje van onze kat Sjimmy kreeg. Maar als ik zag dat zij er mee speelde probeerde ik de muis toch de vrijheid te geven.
Geweldig die muis! Misschien dacht hij: Na zo’n nachtje Escape Room eerst even lekker ontbijten!
whahahahahaha wat een géweldige foto sjoerd, mooi gevangen,
ja katten hebben de tijd hé, en zijn geduldige jagers,
bijzonder prentje, insturen naar vroege vogels
So far so good… Picasso heeft nog nul mee genomen dat wij weten, pffffffffffff
Maar herkenbaar, behalve van het verstoppen dan… onze oude katten vroeger kwamen het direct brengen eventueel, meestal vogels ook… best groot ook nog!
X
Die muis kan in ieder geval nog even door eten.
Goede morgen Sjoerd, hahaha die muis in de vogelvoer bol steekt nog net zijn tong niet uit. Molly heeft ook regelmatig een muis mee naar binnen genomen, levend en wel om mee te spelen. Dan zet ik haar in de gang en gooi ik meestal een handdoek over de muis heen, raap het diertje met handdoek en al op kijk even of er erge wonden zijn (meestal niets te zien) en zet de muis een eind verderop in de vrije natuur. Klop af, maar ze heeft de laatste tijd geen muizen meer meegenomen gelukkig. Ik wens je een fijne muisvrije vrijdag toe.
Geen pretje een muis in huis. Maar zo etend is ie toch wel aandoenlijk.
Hij stak nog net zijn tong niet uit naar je. Probeer de muizen maar buiten te houden, dan brengt het ook minder schade aan in huis.
Love as always
di Mario
De katten hier nemen geen muizen meer mee naar huis, ik begraaf ze sneller dan de katten ze op kunnen eten. Dat hebben de katten inmiddels ook in de gaten.
Ik keek altijd even met andere ogen naar onze poes als ze met een spartelende muis binnen was gekomen. Ineens zag ik dan weer het roofdier in plaats van de schootkat.
ja, een muis, heb ze maar in en rond je huis, ik ben dan bang, dat is zo schrikwekkend,
mijn kat hier zou gaan lopen denk ik van een muis, maar vorige andere katten hadden die direct
-€en @->- voor jou.
Ja, de muizen komen wel tevoorschijn met deze regenachtige dagen, op zoek naar droge plekjes.
Het is prachtig om te zien wat een klimmers en evenwicht kunstenaars muizen zijn.
Dat het ook nog eens beroeps verstoppers zijn maakt het observeren van muizen alleen maar leuker.
Ik wens je nog veel plezier met jullie huis en tuinmuis.
Maar bovenal wens ik jullie een gezonde Nachtrust.
Stille groet,