Een ding komt toch altijd weer uit de speelkist als het mooi weer is, dat is het busje met de bubbles, de bellenblaas. Jeslynn kan er helemaal in opgaan, vooral als opa ook buiten is en meedoet. Als het een beetje weer is zet ik me met de laptop op het terras. Want alleen buiten vind ze maar niets. Dan is het meer van ik ben helemaal alleen buiten. Buiten staat ook het krijt en tekenbord. Dus is opa wel even zoet.

bVision.nl een Parkstad Limburg blog uit Hoensbroek
Mijn dochter deed dat graag samen met mijn vriendin. Bellenblazen brengt het kind weer in je naar boven, Sjoerd. En anders het tekenbord wel (-:
Een prachtige foto! En heb je die bel mooi gevangen in de foto!
Geweldige foto, en toch fantastisch dat een kind zich een tijd kan vermaken met een flesje bellenblaas.
Gek he dat blijven ze allemaal mooi vinden
Het moment alleen al, prachtig in beeld gebracht!
Dit is een super foto, hahahaha geweldig, en ja, bellenblaas doet het altijd goed! vorige zomer of najaar met kleinzoon, eerste keer in de speeltuin samen, en dan proberen te pakken….. zo mooi!
X
Mooie foto! Ja kinderen blijven dit heel lang leuk vinden. Eerlijk gezegd ik ook nog steeds.
Hallo Sjoerd,
Bij dit soort logjes krijg ik altijd een blij gevoel.
Jeslynn neemt me terug naar de periode dat mijn kinderen zo jong waren.
En natuurlijk ook voel ik het happy gevoel wat je hebt als opa. Hans
Ot. Je verzoekje ligt op het log Bankje voor de volgende show.
De shows staan allemaal op: http://logbankje.nl
Prachtige foto!! Welk kind is er niet groot mee geworden, ze vinden het allemáál prachtig.Kost bijna niets maar succes verzekerd.
Ah, ze heeft het door! Opa’s moeten ook bezig gehouden worden 😉
Het was idd geen weer om binnen te blijven.
Mooie foto om te bewaren.
Leuke foto zo!
De 50mm lens neem ik aan? Ik genoot er op haar leeftijd ook van.
Yes, de nifty fifty…
The impressive photo expression also made me remember my childhood who often used to play big bubbles 🙂
wat een heerlijke foto Sjoerd
bravo !!
Wat heb je daar toch een dankbaar onderwerp om te fotograferen, zo leuk!
Samen spelen is altijd leuker.. Helemaal met een leuke opa natuurlijk.
love As Always
Di Mario
Een schattig kind!
Lie(f)s.
Goede morgen Sjoerd, Ik ben zelf ook dol op bellen blazen, zelfs als er geen kinderen in de buurt zijn 🙂
Mooie foto zo en heerlijk om met je kleindochter samen in de tuin bellen te blazen, mooie foto zo. Ik wens je een fijne maadnag toe.
Maandag dus .
🙂 whaahhaha ik heb een overeenkomst tussen Jeslynn en mezelf ontdekt 🙂 we blazen graag bellen,
hoe groter hoe liever en ze dan over de schutting zien verdwijnen de wijde wereld in, en mensen zich afvragen die zo’n bel zien gaan, hey, wat een mooie bel, waar zou die vandaan komen en waar gaat die heen 🙂 gaaf hoor. intense foto Sjoerd
Die laptop zou ik gewoon binnenlaten als ik jou was.
Wat heeft ze toch een aardige opa!
Eindeloos speelplezier, ook voor de toeschouwer/fotograaf.
Belleblaas wie houdt daar niet van… 🙂
Schitterende foto.
Wat weer een geweldig mooie foto van je mooiste model