
Heerlen staat bij de pers bekend als de muralhoofdstad van Nederland. De gemeente voert bewust beleid waarbij street art en urban art vormen alle ruimte krijgen. Ik probeer als inwoner van de gemeente Heerlen vele van deze murals te fotograferen en in de belangstelling te brengen:
De mural op deze schaftkeet is gemaakt door Yasja Ligtelijn, geen onbekende op deze site. Er zijn al een fiks aantal van haar murals op deze site te vinden. De mural op deze schaftkeet is gemaakt in 2017, vreemd dat ik deze pas de afgelopen week gezien heb. Nou ja, deze schaftketen verhuizen regelmatig en ik kom uiteraard niet in alle straten van Heerlen.

Een zoveelste pracht. Wat is deze kunstenares heel ambitieus, creatief en origineel. Daar houd ik van!
Ik blijf dit een mooie ontwikkeling vinden, die murals op die schaftketen. Weer een zeer fraaie, Sjoerd.
Ha Sjoerd, een heel mooie mural weer dan ben je echt een kunstenaar.
Vind de tekst wel toepasselijk op mijn logje, de blauwe container en meer rommel vind ik ook erg storend. Hans
Mooi toch, zo kun je alles mooi maken.
Love As Always
Di Mario
De naam schaftkeet vind ik veel te ordinair (-: Zo’n prachtige beschilderde wagen verdient drie sterren! Wat ontzettend knap gemaakt!
een knap werk Sjoerd
niet dat ik meteen voor Heerlen wil gaan werken
groeten
Mooie mural, al zie ik het verband tussen een vogel en een bouwkeet niet.
Een schaftkeet hoort natuurlijk wel een beetje leuk aangekleed te zijn. Mooi gedaan zo.
Dit is wél een heel mooie! Zou verplicht moeten worden op álle schaftketen zulke mooie murals te zetten.
Heel bijzonder voor een simpele schaftkeet!
Hoe meer zulke mooie murals, des te beter. Ze zijn een lust voor het oog.
Juist op werkketen vind ik het zo goed! Die worden anders toch naar vol geklad.
Dit is werkelijk een prachtige. Als je dit kunt heb je wel zoveel talent, zonde dan eigenlijk dat het op een schaftkeet staat. Aan de anderekant is het wel een enorm uithangbord wat overal komt te staan.
Heerlen kleurt mooi
en als iets regelmatig verplaatst word kan je het niet zien,
maar beter laat dan nooit 😉
*Een @->– voor jou.
Fantastisch wat een talent sjoerd, “supergaaf”
Wederom prachtig! Leuk, en ja schaftketen kunnen verhuizen, hier zijn ze eindelijk klaar en weg, met het riool 😀
X
Het zoveelste juweeltje op wielen.
Lie(f)s.
Mooi wat zij maakt