Dit stel van iets meer dan de middelbare leeftijd geniet op een bankje in Vallekeberg (Valkenburg aan de Geul) van een versnapering. Ze stonden per ongeluk op een foto die ik speciaal voor Di Mario van het weblog Di Mario.info maakte van het filiaal van Pets Place in Vallekeberg. Ik hoop niet dat die versnapering daar vandaan kwam, anders wordt het even Apeldoorn bellen….

bVision.nl een Parkstad Limburg blog uit Hoensbroek
Een spontane foto, zoals een leuke foto moet zijn.
Beide smikkelen, jammer dat ze geen hondje hadden. Hans
een fraaie foto van dit koppel Sjoerd
Dat zal toch wel loslopen met een eventuele honden versnapering.? Waarschijnlijk zal honden eten de mens ook geen kwaad doen , het is wel de vraag of die mensen het weg zouden kunnen kauwen, een hondengebit kan nét iets meer dan dat van ouderen;-)
Het zijn echte mensen met elk hun eigen genieten en dat dan weer samen. Zo hoort het leven te zijn
Mevrouw heeft een broodje en meneer een banaantje denk ik. Ze zitten even uit te puffen van de hitte. Leuke foto!
Die twee zijn duidelijk aan het genieten.
Per ongeluk maar wel leuk.
Haha, leuke titel 😉
Voor de niet al te lang geschapen mens is dat bankje zo te zien aan de hoge kant. 😉
Ha Sjoerd,
haha, wat een lekker stelltje, die twee daar op dat bankje.
En door de razende reporter gesnapt! goeie…
Groetjes van Marlou
hahahaha van de versnapering, ja je weet het niet, nooit natuurlijk. Erg leuk gevonden 😀
X
Goede morgen Sjoerd, die twee zullen vast geen hondenkoekjes eten neem ik aan. Als kind heb ik ooit een Felix kattenbrokje gegeten voor een weddenschap, jasses dat was echt niet smakelijk te noemen. Maar ik dacht de kat wordt er niet beroerd van dus ik kan het ook wel eten.
Een fijne donderdag gewenst.
Toffe foto!
Ook dierenvoeding zal wel eetbaar zijn…
Lie(f)s.
Dan zouden ze een hondekoekje zitten eten en ik denk dat dat niet zo is 😆 Ik hoop voor ze dat het dat niet is.
Dat filiaal ben ik nog nooit geweest. Die versnapering, ik kan het niet goed zien, maar volgens mij verkopen we die niet.
Love As always
Di mario
Nieuwe markt voor jou: in Oostenrijk hebben we stad en land afgezocht naar diepvrieshondenvoer ….
Het smaakt ze goed. Mooi gesnapt.
ze zitten lekker te smullen hun maakt het niet uit wat het is 🙂
Valkenburg is een mooi stadje
-Een @->- voor jou.
Het zal er niet minder om gesmaakt hebben… 🙂
Super…!!
Prachtige foto