
Stel je deze foto’s eens voor in de kleur oranje en de cijfers 01 op de zijkanten, in de auto zitten dan Bo, Luke en Daisy en de auto heet General Lee. Dan hebben we het over de Dodge Charger. Op de foto gezet door Di Mario van het weblog Di Mario.info. We hebben het hier over de tweede serie Chargers, helemaal opnieuw ontwikkeld en standaard uitgerust met de 7,2 liter Magnum V8 met automatische drieversnellingsbak en versterkte wielophanging en remmen. De auto was zo goed dat er voor de verkrijgbare HEMI-motor weinig interesse was. Voor de rest is het een gigantische bak. Als je hierin rondrijdt, trek je aandacht en krijg je aandacht… En dan te bedenken dat deze auto inmiddels meer dan 50 jaar oud is. Niet te geloven toch.
- Merk: Dodge
- Kenteken: HH-84-08
- Type: Charger
- Kleur: blauw
- Bouwjaar: 1970 (second generation)
- Aantal cilinders: 8
- Motorinhoud: 7200 cc
- Brandstof: benzine/LPG
Onderstaande afbeeldingen zijn aanklikbaar
bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Ik vind het een geweldige wagen, echt voor de liefhebber. Ik had gelezen dat iemand zo’n oranje Dodge Charger uit de serie had gekocht en naar Nederland had gebracht, maar gek werd van de aandacht voor deze auto en hem toen blauw of groen heeft laten spuiten.
Ik had bij een Dodge een heel ander soort auto in mijn gedachte
Mooi door lelijkheid. 😉 De lengte van 5,28m valt me nog mee. Ooit stond hier een Buick Estate Wagon van 5,89m, trekhaak niet meegerekend.
Wat je noemt een slee!
Mijn overbuurman heeft ook zoiets al is de neus anders, ik vind ze wel mooi, stoer ook.
De General Lee, nou zeker een leuke herinnering aan Daisy.
Deze Dodge Charger staat er ook prachtig bij te glimmen. Hans
@ net de Bankshow, bijdrage van je volgers,
Het is niet echt een hebbeding, daarvoor is hij wat te groot voor mijn parkeerplaats en te duur voor mijn portemonnee. Maar dat neemt niet weg dat ik het een prachtige wagen vind, waar ik best eens een ritje mee zou willen maken. 🙂
Spuit hem gifgroen en van voren gezien heb je dan een breedbekkikker. Best lelijk vanaf de voorkant gezien.
Prachtige auto. Wow 50 jaar oud. Ik vind de oude auto’s mooier.
Ik heb nog een mooie oranje pet, met de cijfers 01 erop. Dat kan geen toeval zijn.
Love As always
Dimario
Leuk als je te veel centen hebt denk ik…
als je daar een bocht mee moet nemen in een smal straatje…..Mooi maar niet voor in mijn garage die er trouwens te klein voor is.
‘k Denk dat veel kopjes draaien als je daar mee rijdt!
Lie(f)s.
Daar wil ik wel in rijden. Parkeren laat ik aan een ander over.
Wat een kar, vooral die neus is indrukwekkend.
Wat een slagschip, je zult daarmee op de weg zitten, dat gaat nog wel, maar in de stad is het al lastiger en een parkeerplek lijkt me een probleem worden.
Fijne zaterdag gewenst.
ik zou mezelf daar ook wel eens willen zien zitten
het is een mooi
.Ik wens je een fijn weekend en hier is een @->- voor jou.