bVision, de naakte waarheid, met af en toe een korreltje zout
Een tijd geleden had ik een lekke voorband gehad en die was gerepareerd met een plug. Niets aan de hand dus, hoor ik mezelf nog denken. Echter de praktijk bleek anders. Na een maand of vier vertelde de auto mij dat mijn banden opgepompt moesten worden en daarna de melding opnieuw initialiseren. Zoiets doe ik niet meer zelf, en met een private lease is dat gewoon onderhoud. Dus een week of twee terug ik naar de garage, banden netjes opgepompt en melding was weg. Tot afgelopen dinsdag, ik was net op weg om wat afval te laten verdwijnen, komt diezelfde melding weer terug. Dus maar weer naar de garage. Ik het verhaal verteld van de lekkage, vertelt de man aan de receptie dat de reparatie normaliter beschouwd wordt als een noodreparatie. Ofwel de band moet vervangen worden als die gaat lekken… Nou ja, één band vervangen met een levensduur van drie jaar en met toch wel wat slijtage doen ze niet meer, dus met andere woorden de twee voorbanden moesten vervangen worden. Dus om een kort verhaal wat langer te maken, gisteren zijn mijn beide oude slofjes aan de voorzijde van mijn auto vervangen door mooie nieuwe slofjes.

bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Best wel snel, mijn voorbanden werden na 7 pas vervangen al had ik nog geen klachten en zóuden ze op dat moment nog de APK gekomen zijn. Ik maak nu niet zoveel kilometers meer maar aanvankelijk toch nog wel aardig.
Kunnen jullie weer gerust de winter in, wel zo fijn!
Ja, je ontkomt er vaak toch niet aan om de banden uiteindelijk maar te vervangen. En dat is uiteindelijk zowel veiliger als zuiniger.
Ik vond 2 nieuwe banden te veel, maar Leo snapte het. Zo rijdt het beter, dus maar weer gezellige kilometers maken.
Je bent goed voorbereid op de komende winter.
Weer gerust voor een tijd…
Lie(f)s.
Je auto ook weer nieuwe sloffen, tja dat is af en toe nodig en je rijdt gelijk weer een stuk veiliger. Fijne donderdag gewenst.
Goede banden zijn een must. Wel een dure aangelegenheid als je twee banden dient te laten vervangen.
Goede banden rijden veiliger. Goede beslissing. Al is het wel een dure onverwachte gebeurtenis.
Vriendelijke groet,
ik denk dat iedereen daarvoor naar een bandencentrale gaat
Een @->- voor jou.
Dat is toch weer veiliger. Met zachte banden is het slecht remmen.
Love As always
Dimario
Soms is het nodig.
Goed onderhoud is van levensbelang….!