bVision, de naakte waarheid, met af en toe een korreltje zout

Dit bouwgevalletje vinden we aan de Dorpstaat 31-33 in Oirsbeek, gemeente Beekdaelen. Duidelijk Limburgs erfgoed, maar geen rijksmonument. Aan de en kant vinden we wat bedrijfjes en de deur van dit logje en aan de andere kant een minibieb, waar ik een boekje van Toon Kortooms vond, “De kleine emigratie”. Het zijn twee aparte boerderijen die wel aan elkaar verbonden zijn en een gedeelde binnenplaats hebben. het is zo niet duidelijk te zien, maar het is een vrij groot complex.

bVision.nl een Parkstad Limburg blog
De deur had ik gemist, Inderdaad à la Hundertwasser. Zo leuk om mee te maken waar medebloggers allemaal naar kijken en het dan onder onze aandacht brengen.
Ik hou er van, mooi Limburg.
Limburg is ook mooi, ben er regelmatig voor werk en vakantie geweest.
Altijd goed. Hans
Ot. Je verzoekje ligt op het log Bankje voor de volgende show.
De shows staan allemaal op: https://logbankje.nl
Wat leuk dat een uurtje de GGOS met je mee reist.
Mooi Limburg, ik ben daar met mijn man regelmatig op vakantie geweest. Mooi, maar ik zou er niet willen wonen, de zee is er veel te ver weg en een rivier vind ik dan maar een schrale troost.
Ik kwam er vroeger vaak, daar in Oirsbeek
Een heel mooi bouwgevalletje.
Ik vind het ook sjoen!
Het doet ook aan de vakwerkhuizen van “de buren” denken. Zou toch zeker wel een plaatsje verdienen op de erfgoed lijst.
Nog niet oud genoeg voor monument?
Love As always
Dimario
Heel mooi dit Limburgs erfgoed.
Mooie gebouwen, hopelijk blijven ze hun onderhoud krijgen.
Mooi wonen daar!
Lie(f)s.
Het is inderdaad moeilijk inschatten hoe groot het is…
maar je ken er wel iets lekker gaan drinken, het ziet er wel aanlokkelijk uit
.Een @->- voor U.
Een plek voor van alles wat …!