bVision, de naakte waarheid, met af en toe een korreltje zout
Op vakantie in het mooie Zeeland waren Bettie van haar weblog Bertie(bo) en haar man op weg naar Het Verdronken Land van Saeftinghe. Maar laat ik eerst Bettie even haar verhaal doen:
Ha Sjoerd,
In de auto op weg naar Saeftinghe verzuchtte ik: ‘Dat was een mooie geweest voor Sjoerd’. Waarop mijn man zonder iets te zeggen een stukje doorreed, draaide, weer terugreed en mij uit liet stappen om een foto te maken. Hierbij het resultaat.
Hartelijke groet, Bettie.
Tsja, daar zit je dan, een aantal mooie foto’s van X naar Saeftinghe, Maar waar vind ik dat. Nou, aan de Gravenstraat in Clinge, een klein plaatsje onder de rook van Hulst in Zeeland. Er stond wel zeegat op, maar dat hielp niet. Wel stond op de laatste foto een plaatsnaambord, waar ik nog net de letters C en l van kon lezen. En als je dan zoekt zijn er niet zoveel plaatsen in Zeeland die met die letters beginnen. Nu nog even vinden hoe ze daar naartoe zouden rijden. Maar dat was een makkie. En zeg zelf, deze mag toch echt niet in mijn verzameling ontbreken. nu nog even oppoetsen en van een nieuwe verflaag voorzien. Ook deze ligt ergens middle in the middle of nowhere… Mijn dank gaat uit voor het netjes omdraaien en foto’s voor mij maken.
Onderstaande afbeeldingen zijn aanklikbaar
bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Dit is een uniek exemplaar. Het lijkt wel een kerkje. En dan die deur!
Voor Nederland denk ik dat dit e-kerkje een uniek exemplaar is. e-Torentjes komen al bijna niet meer voor en met zo’n uitbouw ken ik er alleen 1 in het midden van Duitsland ten oosten van Frankfurt. Aan die straat in Clinge staan nog 2 oude e-huisjes, die vallen minder op,
Hij is weel mooi het lijkt wel een kerkje
Een erg mooi huisje, hebben ze die extra hoog gemaakt om die terug te kunnen vinden bij een volgende overstroming?
Bettie heeft je een uniek trafohuisje gestuurd, mooi voor de weblog.
Deze was vast op de toenmalige bovengrondse leidingen aangesloten. Hans
@ Mariska Veres was zeker een prachtige vrouw.
Het ziet er in ieder geval heel apart uit.
Mijn eerste indruk was een klein kerkje. Ja, dit is wel een topper.
Hoog op de lijst van héél bijzonder kun je rustig zeggen, Daar is echt werk van gemaakt.
Wat een plaatje, ja net een kerkje. Mooi!
Dit is toch wel een heel uniek exemplaar, prachtig.
Het is net een kerkje! Ik vind hem echt prachtig Sjoerd. En wat een mooi verhaal erbij van Bettie : )
Ik ben het helemaal met Dimario eens. En verder: ik dacht dat ik je ook een foto had gestuurd van het bord Clinge (gemeente Hulst), speciaal gemaakt om je de zoektocht te besparen. Nou ja, je hebt het toch gevonden.
Als Zeeuws-Vlaming van geboorte ken ik Clinge wel, maar die toren niet . Bij ons werd altijd gesproken over : ‘De Cling’ en ‘De Belse Cling’ oftewel ook in België had je Clinge.
Zelfs voor mij was deze onbekend. Prachtexemplaar voor je verzameling.
Het lijkt wel een kerkje. Wat een mooie!!
Dat was de ommekeer waard! Prachtig.
Vind ik prachtig! Héél speciaal!
Lie(f)s.
Zeker een mooie!
Deze mag zeker niet ontbreken. Want het huisje is net zo mooi als de provincie zelf is. Uitzonderlijk.
Love As Always
Dimario
Wat een mooi trafokerkje! Heel bijzonder der. En het staat niet eens zo ver van mijn deur.
er wordt aan je gedacht :o)
en het levert je weer een mooi huisje op
Een @->- voor U.