bVision, de naakte waarheid, met af en toe een korreltje zout

Het was alweer een paar weken geleden dat ik bij het fietsviaduct aan de Grubbelaan ben gaan kijken. Deze maakt onderdeel uit van de parkstadroute van Beekdaelen via o.a. Hoensbroek(SM Emma), Brunssum(SM Hendrik), Landgraaf, Kerkrade naar de sporen van de ZLSM in Simpelveld. Het gaat razend snel daar. De bruggenhoofden zijn al bijna klaar en ook aan de aanlooproute over de voormalige spoordijk wordt hard gewerkt. Op de tweede foto is goed te zien hoe hoog de spoordijk oorspronkelijk was.
Waar het ook goed mee gaat is mijn PC. Er zit weer een nieuw hard schijf in en alle bestanden staan daar als vanouds weer op. Ik ben blij dat ik een vaste back-up methode heb om geen gegevens kwijt te raken. Ik heb de bestaande (defecte) harddisk drive(2Tb) vervangen door een Solid state drive(2Tb). De laatste is sneller en heeft geen draaiende delen. Voor de prijs hoef je dat tegenwoordig niet te laten.
Parkstadroute:
Parkstadroute 1
Parkstadroute 2
Parkstadroute 3
Onderstaande afbeeldingen zijn aanklikbaar
bVision.nl een Parkstad Limburg blog
De parkstadroute, ik volg de werkzaamheden van dit project op verschillende websites, alleen jammer dat er zo weinig over staat.
Ga dus door met foto’s en het delen van informatie.
Niets zo erg als vastgelopen of kapotte schijven. Ik ben nu begonnen om al mijn foto’s in de cloud te gaan zetten, een klusje waar ik nog wel een jaar mee bezig zal zijn.
Pingback: Parkstad route (Leisure Lane) 2 – bVision.nl
Het is een mooi project, zeker ook het fietsviaduct.
Het is een eervolle verwijzing naar de mijnen, dat zal ook wel worden aangegeven als het project is afgerond.
Gelukkig is de pc weer werkende, een Solid state drive is ideaal voor in de pc, stuk minder geluid. Hans
Ot. Je verzoekje ligt op het log Bankje voor de volgende show.
De shows staan allemaal op: https://logbankje.nl
Fijn dat je pc weer draait. Mijn foto’s sla ik wel op een harde schijf op maar verder…..
Ze schieten lekker op, dat is fijn want het geeft toch altijd overlast.
Knap dat je dat allemaal zelf kunt doen. Doet me er wel aan denken dat ik ook weer wat bestanden op de externe schijf moet zetten.
Dat wordt vast een mooi fietspad.
en dat heb je goed opgelost Sjoerd
prettige dag
Mooi dat ze zo de oude spoorlijn opnieuw gebruiken!
Ik heb geen goede systematiek met het maken van een backup, ik heb een tweede ssd die ik iedere 2of 3 maanden mee naar huis neem waar ik alle foto’s etc ook op heb staan. De rest van het jaar ligt hij op mn werk. Maar bij een crash ben ik een paar maanden kwijt.
Ik volg ook graag dergelijke werken op.
Fijn dat je pc het weer goed doet.
Fijne maandag.
Zoals jij het zegt, klinkt het simpel. Maar ik doe het niet zo 123 na.
Altijd leuk om dat soort werkzaamheden wat te volgen.
Mijn bestanden staan verspreid over 2 externe schijven en een groot deel van de foto’s staat per onderwerp online.
Dat moet ik dus ook maar doen mocht ik vervanging willen. Gelukkig heb ik iemand die dit voor mij regelt.
Love As Always
Dimario
Goede morgen , ik heb geen enkel verstand van de pc, dus ik moet er mee naar een specialist wanneer er iets niet goed gaat. Mijn vroegere schoonzoon had er wel verstand van maar die zie ik eigenlijk nooit meer. En hij woont hier ook niet in de buurt. Ik ga zo mijn zwemspullen weer inpakken en dan over een paar uur weer richting zwembad. Ik wens je een fijne maandag toe.
Heerlijk om zo technisch te zijn dat je al dat pc- werk zelf kunt doen!
Ook jij bent handig!
Lie(f)s.
Ja, ze gooien ze bijna gratis in je pc. Bij ons is alles SSD. Al mijn bestanden staan in OneDrive. Deze maakt ook automatisch een back-up als er iets veranderd.
Overal wordt gewerkt lijkt het wel. Van je PCverhaal snap ik niks
je bent een handige harry, je krijgt dat wel gefikst met je pc
mijn hulplijn is mijn zoon, die lost ook alles op
En die werken in je buurt, dat is nooit leuk als je er moet zijn
het is net of ze tegenwoordig overal bezig zijn
Een @->- voor U.