bVision, de naakte waarheid, met af en toe een korreltje zout
Naar aanleiding van gisteren toch even een ingelaste uitzending om een en ander uit de doeken te doen. Het plaatsje waar we doorheen reden was Vlodrop, een plaatsje in midden-Limburg tegen de Duitse grens aan. We brachten daar een bezoek aan de kerstmarkt in het Tuincentrum van Daniels. Voor zover ik het kon zien waren we de enige Nederlanders. Vrijwel alle auto’s op de parkeerplaats aldaar had een Duits kenteken. En naast die man in de pyjama stond bij de ingang deze creatieve vogel de bezoekers op te wachten met zijn eenmansorkest. En herrie maakte hij genoeg, al had ik het idee dat Theike het zelf ook heel leuk vond, hij lachte voortdurend. En weest gerust, hij is voor heel 2023 volgeboekt. Ouderwets gezellig, voor een betaalbare prijs! Oh ja, voor ik het vergeet, die 2.20 Euro was voor wat vogelvoer. Gelukkig waren we vroeg en snel weer weg, die drukte is niks voor ons.

bVision.nl een Parkstad Limburg blog
Ik vind tuincentra heerlijk om doorheen te wandelen behalve in de maanden oktober t/m december 🙂 Alhoewel na de kers koop je alles voor een habbekrats, weet ik uit ervaring 🙂
Ach het hoort er een beetje bij tijdens de decembermaand. Maar achteraf een bedrag betalen is toch raar, dat moeten ze vermelden voor je er binnen gaat.
Oh, als ik die meneer bij de ingang zie, ben ik al geweest. Ik had gegokt op Valkenburg, maar dan had ik er (weer) naast gezeten.
Leuke titel!
Haha, vogelvoer, dat heeft vast niemand geraden.
Het eenmansorkest is vast iemand met een grenzeloos gevoel voor plezier. Hans
@ nou wel wennen hoor zo lang donker op de dag.
Aha, vogelvoer! Daar was ik nooit opgekomen.
Leuk als je zo eens de grens over kan rijden. Dat doe ik zowat dagelijks, maar dan wel Nederland – België.
Dat weten we dan ook weer.
Zo’n drukt is ook niets voor mij.
Ik hou niet van tuincentra en zeker niet tijdens kerst. Trouwens, wij hebben al jaren geen kerstboom en ik wil alleen maar wat mooi groen met de kerst in huis en dat haal ik hier in de buurt wel.
Dan was mijn idee zo gek nog niet dus.
Je krijgt mij voorlopig niet in een tuincentrum. Daar ga ik volgend jaar eind april – begin mei wel weer eens naar toe. Ik heb helemaal niks met die kerstdrukte.
Mooie besteding van je centjes!
Leuk! Hier was ik nooit opgekomen.
“Wolf’ een van de eerste bloggers in mijn leeslijst is naar Vlodrop verhuisd.
Jammer genoeg schrijft hij niet meer?
Vriendelijke groet,
Verkeerde gok dus!
Lie(f)s.
Ik hou niet eens van tuincentra, en de drukte mijden wij ook als de pest. In je eentje kun je genoeg herrie maken.
Daniels, ik had het kunnen weten. Voor de volgende keer zou ik het onthouden.
Love As Always
Dimario
je bent er eens geweest, eens weg, dat doet ook al goed
spijtig van de drukte
maar daar heb ik nog nooit van gehoord, dus ik heb niks geraden
Een @->- voor U.