Parkstad Route (leisure Lane) 6
Parkstad Route (leisure Lane) 6

Parkstad Route (leisure Lane) 6

We maken grote sprongen bij de parkstadroute van Beekdaelen via o.a. Hoensbroek(SM Emma), Brunssum(SM Hendrik), Landgraaf, Kerkrade naar de sporen van de ZLSM in Simpelveld. Na het viaduct op de Grubbelaan was deze week de brug aan de Pastoorkuilenweg in Gebrook aan de beurt. Dat is een veel grotere overspanning van het brugdek voor het fietsviaduct. Van het plaatsen van het brugdek is een filmpje gemaakt waar u kunt zien hoe dit in zijn werk gaat. Ik heb ook nog foto’s gemaakt van het inhijsen van de ontbrekende delen aan de linker en rechterkant. Maar die komen later wel eens aan bod. Het filmpje duurt maar anderhalve minuut, de link bij YT is https://www.youtube.com/watch?v=GQT–_vSF3c. Het filmpje is gemaakt in opdracht van de gemeente Heerlen.

Andere delen van de Parkstad Route:
Parkstadroute 1
Parkstadroute 2
Parkstadroute 3
Parkstadroute 4
Parkstadroute 5
Parkstadroute 6

bVision.nl een Parkstad Limburg blog

17 reacties

  1. Ria van Felius

    Mooi filmpje! Het is allemaal wat dat zware materieel dat dan toch door mensenhanden gestuurd en ter plekke misschien ook nog wel bijgestuurd moet worden, al lijkt me dat sterk maar zo lijkt het wel op het filmpje. Gelukkig ging dit allemaal goed, maar het gaat loopt ook weleens fout af zoals we gisteren hoorden. Afschuwelijk zo’n brug deel dat naar beneden komt. Ik vraag me soms af of het nu echt allemaal wel nodig is.

  2. Mooie drone beelden Sjoerd,
    De brug past zo te zien prima.
    Beter verlopen dan met het brugdeel in lochem, een trieste gebeurtenis. Hans

    Ot. Je verzoekje is gedraaid in de show.
    Het programma is beluisteren op de pagina “Bank’s Radio”

  3. hanscke

    Ik heb altijd grote bewondering voor dit werkzaamheden. Ik vind het vaak onvoorstelbaar dat er een paar mensen vooraf weten hoe het allemaal uitgevoerd moet worden.

Reacties zijn gesloten.